Tek što je obnovila vozni park za 270 mil. kn, država ponovno nabavlja automobile

Naslovnica Forum Komentari članaka Tek što je obnovila vozni park za 270 mil. kn, država ponovno nabavlja automobile

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako MUP nabavlja vozila a 62mil kn, gdje je ostatak do 270mil kn? :/

nevjerojatno, stalno žicaju narod da donacijama obnavlja slavoniju (iako bi to država trebala raditi iz proračuna), ali mrtvi hladni bacaju 270 mil.kuna na nove aute umjesto da tim novcem obnove slavoniju!!!! [emo_mrgud][emo_palacd]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

JA VIŠE NI KUNE ne dajem za Slavoniju.

Ono najosnovnije su dobili za mjesec dana, sada se za njih treba pobrinuti država.

Kao što je svugdje u svijetu.

Već mi je pun kufer humanitarnih akcija, za ono čemu bi država trebala služiti.

[b]black magic[/b]

na kojem mjestu je ono HR bila na Pisa ispitivanju u katogoriji “čitanje s razumijevanjem”..

Tek što je obnovila vozni park za 270 milijuna kuna, država ponovno nabavlja automobile. Vlada je na sjednici u četvrtak dala dozvolu Ministarstvu unutarnjih poslova za kupnju 240 vozila ukupne vrijednosti 61,8 milijuna kuna.”

kakav narod takva država…

Loki

“nevjerojatno, stalno žicaju narod da donacijama obnavlja slavoniju (iako bi to država trebala raditi iz proračuna), ali mrtvi hladni bacaju 270 mil.kuna na nove aute umjesto da tim novcem obnove slavoniju!!!! [Mrgud] [Palac dolje] ”
——————–
Zapravo pola novca od humanitarne akcije “HR Pomaze” je otislo Srbiju 🙂

Ljudi su ovce, a ovce treba šišati…..bleeeeeeeeeee

New Report

Close