Zarađivao sam ogroman novac. Bilo je tek nekoliko bankara bogatijih

Naslovnica Forum Komentari članaka Zarađivao sam ogroman novac. Bilo je tek nekoliko bankara bogatijih

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

U vrijeme dok sam bio u Krašu, možda je svega nekoliko ljudi u Hrvatskoj, bankara, zarađivalo više od mene”, ističe Vidošević.

Jako dobro, to je sigurno po zasluzi za fantastično poslovanje Kraša sve ove godine. Još se i hvali time, tip je nevjerojatan…

Kakvi su to ljigavci. Ovako sto se samo u nas rađa

Sm.rad! Možda je htioo reći: “…više se samonagrađivalo od mene!” [emo_bijesan]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ako pod krađom podrazumijeva zarađivanje onda je to uistinu ogromna i najčistija zarada oslobođena svih taksa. Ja bi da sam na njegovom mjestu sve priznao uz nagodbu da mi ostane lova i imovina i da me osude na 5 godina samice.

Vidošević je iznikao iz škole komunističke partije. Još je osamdesetih godina bio direktor cementare u Kaštelima. Tada se nije moglo direktorom biti bez partijske ili udbaške knjižice.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Vjerojatno mu je najpametniji potez bio kad je osim paušalne članarine uveo još i
doprinos na ukupni prihod i to sve pod okriljem države, a da nitko se nije zapitao
kuda ide toliki novac. Ne treba ga kazniti nego samo svima nama koji nismo dobili
za taj novac nikakvu protuuslugu neka vrate uplaćeno. Da li je normalno da poduzeće posluje s gubitkom, a mora platiti članarine za nešto što ne koristi.Zašto se ne donese Zakon da se članarine komorama bilo obrtničkoj ili H.G.K ne plaćaju u prvoj godini dok se ne stane na noge, te da ih se oslobodi
plaćanja u slučaju gubitka. Ako već dajemo nekom novac za nešto, taj netko bi trebao pratiti naše poslovanje, ponuditi svoj savjet ili pomoć, a ne da se poduzetnici bore za opstanak na tržištu u oštroj konkurenciji, a pomoći i savjeta niotkuda. Nažalost, nisu svi u poziciji radili ne radili svoju mjesečnu plaću na vrijeme dobe i to iznad prosjeka!

ja mu vjerujem svaku izgovorenu riječ, valjda će i sudac

Nadane, MA NITKO NE SUMNJA DA SI TI DOBRO “ZARAĐIVAO”!

Ako može jednom onda može i dvaput!

imao je 5 mjeseci da smisli pametnu izjavu, a on kopira nogometaša

http://www.index.hr/sport/clanak/ronaldo-ljubomorni-su-sto-sam-bogat-lijep-i-fantastican-/571839.aspx

u KINI bi lijepo ostao u zatvoru i dobio metak u glavu

Mi pod hitno trebamo mijenjati zakonodavstvo, da ovakvi kriminalci nikad više ne izađu iz zatvora, a ne da se još šepure kao paunovi.

Pa neka dokaže da je sve zaradio svojim radom, i da je platio sve poreze na apartmane i kuće iznamljuje.

ispada da je u zatvoru završio zbog toga jer je na njega neko bio ljubomoran jer je previše krao, a ne zato jer je lo.pov.

[b]black magic[/b]

Čekaj da krenu i sinkope uskoro

New Report

Close