Telekomi zbog harača podižu cijene od 10 do 15 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Telekomi zbog harača podižu cijene od 10 do 15 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tako i treba!

zašto je vlada digla PDV na samo 25% pa je to teško za računati! neka povećaju PDV na 100% pa neće biti problema, a vlada će si moći naručiti još par stotina novih vozila, po mogućnosti BMW i AUDI, a moguće i nove amfibije s podnim grijanjem i ray ban naočale za dužnosnike da se udobnije vozaju poplavljenim područjima

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

moram priznati da ne razumijem kako mi misle povećati cijenu pretplate

naime potpisao sam ugovor za određenu cijenu usluge

ako mi mijenjaju cijenu moram potpisati novi ugovor s njima.

Nije mi više na kraj pameti.

sve na bon i svake prijestupne koristim
samo u slučaju opasnosti

[b]black magic[/b]

@Lula pročitaj članak pa ćeš vidjeti da se ne radi o povečanju cijene iz ugovora već namet na radijsku frekvenciju koja ti nije unutar ugovora već ti se na svakom računu iskazuje zasebno. Nekada je bila 10kn pa je spuštena na 5kn prije par godina, a sad će je podići na rekordnu razinu…cca 14-15kn.
Znači oni na ovaj način ne diraju stavke ugovora koje si potpisao.



@Lula
pročitaj članak pa ćeš vidjeti da se ne radi o povečanju cijene iz ugovora već namet na radijsku frekvenciju koja ti nije unutar ugovora već ti se na svakom računu iskazuje zasebno. Nekada je bila 10kn pa je spuštena na 5kn prije par godina, a sad će je podići na rekordnu razinu…cca 14-15kn.
Znači oni na ovaj način ne diraju stavke ugovora koje si potpisao.

Onda je naslov krivo napisan. Trebalo je pisati Vlada diže cijene za 15 % na sve telekomunikacijske usluge.

To nema veze s operaterima, to je kao pretplata na HRT.

Jedva čekam da dođe na 70 kn.

[b]black magic[/b]

Ovo če obradovati ,,,,,nas poplavljene,,,,,,,,[emo_mrgud]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ako se ne varam to je udruženo djelovanje koje je po zakonu na slobodnom tržištu zabranjeno.
ali olgica ima važnija posla nego da se bakće sa time… Samo ti spavaj olgice!

Molim lijepo, sta vi stvarno mislili sa ce telekomi absorbirati te namete? Dajte ne biti naivni. Netko dole spominje AZTN i Olgicu Spevec u kontekstu ilegalno manipuliranja cijenama i kartelnog ponasanja? Mislim, vi to ozbiljno? Pa Olgica Spevec nije napravila apsolutno nista za poboljsanje intenziteta konkurencije na trzistu. Sta mislite zasto su cijene u HR 20 posto vise nego u Sloveniji? Zato jer Olgica Spevec vec 10 godina cese pic.. Njeni rezultat u svim mandatima je ravan NULA. Sve jedan slucaj manje bitan od drugog. Nista nisu napravili i toleriraju razne monopole u HR. Pa tako nece napraviti nista ni u ovom slucaju. Jer AZTN je agencija politickih uhljeba. Njihov motto je: ne misli. Ne talasaj!

Teleoperatori ne mogu podići cijenu naknade za korisštenje radijske frekvancije. To nije njihov prihod.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Bulja nisi mi bas informiran. Cije ne radijskih frekvencija ostat ce iste. Naplata drzave je zamisljena na drugi nacin. A telekom operateri su potpuno slobodni u odredjivanju maloprodajnih cijena jer zivimo u trzisnom gospodarstvu ako nisi znao, i samo informativno moraju slati cjenike u HAKOM prvenstveno radi provjere da cijene nisu predatorske (preniske i ispod troska). Prema gore mogu koliko hoce. A ako sva tri operatera krenu prema gore onda imas povecanje cijena za sve korisnike. I upravo to ce dogoditi jer dionicari i nadzorni odbori triju operatera u HR nakon pete godine recesije i padanja prihoda vise ne zele ni cuti da ce dobit biti manja od one planirane poslovnim planom. Nadam se da sad shvacas. Telekom operateri ne zele gubiti jer je nasa Vlada GLUPAVA i ne zna upravljati troskovima. To NIJE njihov problem. I u pravu su 100% !!!!


Bulja nisi mi bas informiran. Cije ne radijskih frekvencija ostat ce iste. Naplata drzave je zamisljena na drugi nacin. A telekom operateri su potpuno slobodni u odredjivanju maloprodajnih cijena jer zivimo u trzisnom gospodarstvu ako nisi znao, i samo informativno moraju slati cjenike u HAKOM prvenstveno radi provjere da cijene nisu predatorske (preniske i ispod troska). Prema gore mogu koliko hoce. A ako sva tri operatera krenu prema gore onda imas povecanje cijena za sve korisnike. I upravo to ce dogoditi jer dionicari i nadzorni odbori triju operatera u HR nakon pete godine recesije i padanja prihoda vise ne zele ni cuti da ce dobit biti manja od one planirane poslovnim planom. Nadam se da sad shvacas. Telekom operateri ne zele gubiti jer je nasa Vlada GLUPAVA i ne zna upravljati troskovima. To NIJE njihov problem. I u pravu su 100% !!!!

Onda sam dobro shvatio.
Operater mi mijenja račun.
Znači mora potpisati novi ugovor s menom ili zbog jednostrane promjene cijene tarife ja mogu raskinuti ugovor.

Po meni operateri mogu mijenjati cijene za NOVE KORISNIKE, a to su i ovi na prepaid bonove, ali za stare korisnike ne mogu mijenjati cijenu.

[b]black magic[/b]

Ne potpisujem ni jedan ugovor samo bez ugovorne obaveze,,,,,ali stvarno glume bogove,stave vam njihove kutije na privatno zemljište,,,zagarantirana brzina od 2-4gbs pada ispod 1.gbs,imate problema sa telefonskim razgovorima šumovi smetnje,sve to prijavite oni vam kažu infrastruktura je dotrajala,vi im kupite 20 metara utp kabla i čekate čekate,,,,,trebali bi bolje
reklamirat afričku šljivu,,,,,

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Jel vama normalno da plaćamo više upotrebu telefona nego potrošenu struju ?

.


Jel vama normalno da plaćamo više upotrebu telefona nego potrošenu struju ?

Normalno da nije.

I kako je moguće da nam i dalje naplaćuju pretplatu, a da uopće nisam te impulse potrošio?

Svu inrastrukturu su Hrvati platili i izgradili.

Pa ponekoliko 1.000 maraka smo morali davati za priključak telefona.

Da ne bi rekli da imaju fiksne troškove.

[b]black magic[/b]

New Report

Close