HDZ otkazao predizborne skupove; novac ide poplavljenim područjima

Naslovnica Forum Komentari članaka HDZ otkazao predizborne skupove; novac ide poplavljenim područjima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A rano su se sjetili…

http://www.jutarnji.hr/sdp–hns–ids-i-hsu–stranke-s-liste-br–20–prekidaju-marketinske-aktivnosti—/1192496/[/url]
Objavljeno: prije 18 h i 44 min

Loki


A rano su se sjetili…

http://www.jutarnji.hr/sdp–hns–ids-i-hsu–stranke-s-liste-br–20–prekidaju-marketinske-aktivnosti—/1192496/[/url]
Objavljeno: prije 18 h i 44 min

znači po tebi nije bitno što HDZ želi pomoći i što donira sredstva, nego što je partija donijela odluku malo prije HDZ-a pa zato omalovažavaš odluku HDZ-a? jadno….

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Evo kako Vlada laže ,
PDV se na donatorski telefonski poziv plaća 25 % , objavljeno i kopirano na TV Nova:

” I vi možete pomoći poplavljenima!

– pozivom na donatorski telefon broj 060 90 11 (6,25 kn, PDV uključen) ”

.

@kosor1,

jadno je to što jedna oporbena stranka (sa teškim teretom lopovske prošlosti) koja je trenutno u usponu – i kojoj trenutno baš i ne treba politički marketing da bi dobila relativno nevažne izbore – odluku o doniranju donosi osamnaest i pol SATI (18 sati i 30 minuta) nakon što je vladajuća stranka koja je u padu i kojoj bi politički marketing itekako dobro došao pred očekivani gubitak izbora koji bi mogao uzdrmati cijelu stranku zbog frakcijskih borbi što znaći da su njima ti izbori daleko od nevažnih.

da mislim da HDZ nikad ne bi napravio takav potez da to nije napravio SDP.
i da mislim da je prokleto sramotno da je HDZ povukao takav potez tek kako reakciju na potez SDP-a. I to očigledno nakon što su se detaljno izkonzultirali sa svojim političkim savjetnicima – vjerojatno pokušavajući naći način kako da se izvuku iz toga punih džepova.

Loki


Evo kako Vlada laže ,
PDV se na donatorski telefonski poziv plaća 25 % , objavljeno i kopirano na TV Nova:

" I vi možete pomoći poplavljenima!

– pozivom na donatorski telefon broj 060 90 11 (6,25 kn, PDV uključen) "

***i ne samo to, sad sam gledao na dnevniku Novetv da će dio novca s tog računa ići i za stradale u poplavama u Srbiji i BiH…makar postoje posebni brojevi za to… znaci uplati za naše stradale, politički uhljebi odmah uzmu čak četvrtinu kroz PDV i onda ni sva preostala lova nejde našim ljudima nego strancima, ak uplatiš na broj za Srbiju onda uhljebi uzmu četvrtinu, a sve ostalo ide u Srbiju… zvao sam na sve brojeve i za Srbiju i za BiH i za Hrvatsku još jučer i jutros, sad sam nakon dnevnika nove tv skužio da sam ustvari za svoje u Hrvatskoj dao najmanje… fascinantna jugofilska matematika… mi Hrvati nemamo pravo ni na vlastiti Crveni križ ni da pomognemo svim našim ljudima pa kad oni stanu na noge onda možemo pomagati i Zanzibar… kad su bile poplave u sjeverozapadnoj i središnjoj Hrvatskoj nije se skupljalo ništa, prije godinu i pol kad mi je kuća bila poplavljena sve što sam dobio bila je vatrogasna pumpa na posudbu… još uvijek kanali nisu očišćeni, još uvijek nije odštopana Drava ispod glavnog mosta u Varaždinu jer nemaju novce za to…tako je u mnogim mjestima diljem Hrvatske, nedavno su kod Zagreba bili poplavljeni u kraju gdje nema opće ni stajaće ni tekuće vode, mogu misliti kak su im očistili kanale da se to više nebi dogodilo… dolje u Dalmaciji Neretva svako malo poplavi naseljena mjesta, no ni za to nema novca…ali se uvijek nađe novac da se šalje u Beograd onome s botoxiranim usnama… e pa nećete još dugo!

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Bandić:
Stanovi su na raspolaganju ako Vlada to zatraži, no tko će doći iz Slavonije stanovati u Zagreb. Šta će jesti? Ciglu? Beton? Zamislite da ja sada ispalim s ove govornice da savjetujem Vladi da svu građevinsku operativu koja ne radi uputi u istočnu Slavoniju i da obnavljaju kuće. Da sam ja gradonačelnik Hrvatske, oni bi već bili u Slavoniji – kazao je Bandić dodavši da bi on, da je,gradonačelnik Hrvatske ondje i noćio

-Zamislite da ministri spavaju u Slavoniji, da premijer isto leži u Gunji. Pa to je najbolja priča. Da ja idem na Euroizbore, ja bi tamo spavao no s tim se čovjek rađa – istaknuo je Bandić neizravno prozvavši Milanovića zbog vožnji s tamnim naočalam amfibijom po jezeru ko Sean Connery.

Bandić prozvao Milanovića: S tamnim naočalama vozi se kao Sean Connery

.

Govor tijela:
“Skrivanje ruku u džepovima ili iza leđa znači upravo to, da skrivate nešto.”

Ruke u džepovima
nezainteresiranost, dosada
Očigledan signal nespremnosti za akciju. Oni koji stoje s rukama u džepovima u situacijama gdje se očekuje spremnost za akciju pokazuju apatiju i nezainteresiranost za situaciju.


Bandić:
Stanovi su na raspolaganju ako Vlada to zatraži, no tko će doći iz Slavonije stanovati u Zagreb. Šta će jesti? Ciglu? Beton? Zamislite da ja sada ispalim s ove govornice da savjetujem Vladi da svu građevinsku operativu koja ne radi uputi u istočnu Slavoniju i da obnavljaju kuće. Da sam ja gradonačelnik Hrvatske, oni bi već bili u Slavoniji – kazao je Bandić dodavši da bi on, da je,gradonačelnik Hrvatske ondje i noćio

-Zamislite da ministri spavaju u Slavoniji, da premijer isto leži u Gunji. Pa to je najbolja priča. Da ja idem na Euroizbore, ja bi tamo spavao no s tim se čovjek rađa – istaknuo je Bandić neizravno prozvavši Milanovića zbog vožnji s tamnim naočalam amfibijom po jezeru ko Sean Connery.

Bandić prozvao Milanovića: S tamnim naočalama vozi se kao Sean Connery

Sva sreća da Bandić ne ide na Europske izbore, pa smo pošteđeni njegovog plivanja u nabujaloj SAVI.

Sad bi trebalo otkazati i izbore, a sav novac donirati ugroženim područjima.

Ak već treba netko ići u parlament, neka izaberu jednog od svakog koji se kandidirao.

Može i izvlačenjem LOTO kuglica.

[b]black magic[/b]

New Report

Close