Postavši ministar Lalovac je dobio 24 dodatna imenovanja

Naslovnica Forum Komentari članaka Postavši ministar Lalovac je dobio 24 dodatna imenovanja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

i onda kažu kako ministri i slični imaju male plaće. Da, plaće im možda nisu velike, a primanja? Pa ovaj zaradi još nekoliko ministarskih plaća sa svim tim funkcijama.

ovjde još nedostaje ravnanje simfonijskim orkestrom i neka vojna zapovjedna titula.

ministarstvo financija bi trebalo biti pomoćna služba koja strukturira proračun i odgovara za provođenje tekućih financijskih poslova.

no kad se gelipteri počnu dokopavati funkcija čistim političkim silovanjem, onda imamo defile nekompetentnih ministara koji su pak neograničeno gladni moći i titula.

samo ga dobro natovarite funkcijama, tako da ni za jednu nema vremena, onda članovi NO kada se pokaže kakav lopovluk kažu, pa nismo mi znali, pa ja nisam tamo ni bio, ja sam samo naknade trpao u džep………………..

Jučer se zaklinjo da neće biti novih poreza , danas već porezi na nekretnine sa 5% na 25 %, štednju….

Kukuriku Vlada nastavlja uništavati Hrvatsko gospodarstvo.

.

Ni engleska kraljica nema toliko titula i funkcija


ovjde još nedostaje ravnanje simfonijskim orkestrom i neka vojna zapovjedna titula….

Da ti imas glavu ko kazan od 80 litarskog bojlera i ti bi mogao obnasati sve te funkcije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pa što je to za tako sposobne ljude (mislim i na sve one prije njega)? [emo_zloban]

New Report

Close