Burilović: Neću dopustiti rušenje HGK zbog jeftinih političkih bodova

Naslovnica Forum Komentari članaka Burilović: Neću dopustiti rušenje HGK zbog jeftinih političkih bodova

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Članstvo u HGK trebalo bi biti dragovoljno.

Nitko ne zeli rusiti HGK, dapace, slobodno vi ponudite svoje usluge na trzistu pa kome su potrebne, taj ce vas i financirati.

krpelji ubojice i to ona najgora vrsta .

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

o ulozi i potrebi HGK treba raspravljati, ali kada kukurikavac Maras padne s vlasti, jedina mu je šansa da navuče bijele rukavice i leptir mašnu, te radi u restoranu HGK i služi pićem gospodu gospodarstvenike, kako strane tako im domaće

Onda neka Agrokor, Dukat, Plive, Ina, Uljanik do HEP-a i druga državna poduzeća plaćaju HGK

Ovaj vrsni stručnjak sa završenom školom u Banja Luci čuva tekovine pljačke i reketarenja! A o gospodarstvu i tržišnoj ekonomiji nema pojma!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ti si haračlija od kojeg moja firma i ja nemamo ama baš nikakvu korist a harač ne možemo izbjeć. Treba imati đon a ne obraz za ovako napadati! Ukini obveznu članarinu pa uspješno živi od svog rada i onih koji vas žele plačati. Brzo bi počeli prodavati nekretnine koje je Nadan kupio nama otetim novcem.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Izložite se tržištu kao svi mi pa ako ste korisni i radite kao što pričate biti će članova.
Poanta je da ste jednostavno beskorisni i besplatno uživate plodove tuđeg rada.

Srami se Burilovicu! Nitko ne hoce ‘rusenje’ HGK, nego se samo hoce oslobodit tvojeg prisilnog nameta. Ako ti i tvoja komora nesto vrijedite ljudi ce dragovoljno placati, i vise ako sto korisno nudite. A onda imas pravo zaposliti koliko hoces ljudi i dati im koliko hoces visoke place. Medjutim izgleda da si sam priznao da bez prisilnog nameta ce se tvoja komora ‘srusiti’, znaci ne vrijedis toliko koliko uzimate prisilno novaca. Dosta nam je vasih nameta i vasih nesposobnih, parazitskih uhljebljenika!

sinko rušiš temelje EU, izađi malo iz ureda

Graditeljstvo je u velikim problemima. Aktivnosti Sektora za graditeljstvo godinama – nema!

New Report

Close