Lalovcu krivi `naši vukovi s Wall Streeta´

Naslovnica Forum Komentari članaka Lalovcu krivi `naši vukovi s Wall Streeta´

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Lalovac je 100% u pravu za razliku od ovog Majetića koji ne zna za drugi model poslovanja osim poslovan ja sa državom….još od dana kada je u Microsoftu preprodavao licence institucijama…

Osobno sam puno vremena u tom razdoblju(2002-2008) kada se kod nas dešavao
nekretniski bum provodio u Austriji
Vidio sam tamo cijene nekretnina i kako je cijeli taj sektor organiziran i zašto je održiv i odmah mi postalo jasno zašto će kod nas puknuti…

Podatak da firme u Hrvata imaju knjigovodstveno 1000 puta više u vrijednosti nekretnina nego li se izdvaja za istraživanje i razvoj je stvarno porazan

Cijela grana je rasla na zaduživanju države i outsourcing od strane javnih poduzeća…Istovremeno je i bankarski sektor ulupao novce u sektor koji je izvedeni a ne temeljni sektor, no čije funkcioniranje je dobar pokazatelj kvalitete gospodarstva

Ima ih jako puno u Hrvatskoj kojima smetaju činjenice…

ak ništa drugo, tip bar provodi istraživanja, daje analize a valjda će ponuditi i provesti kakvo riješenje. Za naše uvjete, nešto nevjerojatno, da se itko primio nekakvog konkretnog posla.

Da novinari malo istražuju a ne sjede po kavama i slušaju pogrešne informacije, vidjeli bi da Lalovac uopće nije na krivom tragu. Upravo suprotno. A pričati da je javna potrošnja prevelika otkriće je Amerike no nažalost nije glavni uzrok krize. Utječe i učinkovitost, modernizacija ili prekobrojnost javnog sektora – taj sveprisutni stranački eldorado. No realni sektor je poharan od banaka. Ovaj drugi eldorado je primarni uzročnik krize u hrvatskoj.

Možda da netko gospodinu Lalovcu objasni da je svjetska kriza krenula iz Amerike i upravo od građevinskog sektora! Jadna majko!? [emo_ooooo]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Evo Lale nosi nam banane.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

šta se stalno iščuđavate?kao da nije svejedno tko je ministar?glavno je da ne mafijaši…


Možda da netko gospodinu Lalovcu objasni da je svjetska kriza krenula iz Amerike i upravo od građevinskog sektora! Jadna majko!? [emo_ooooo]

nije njega briga za neke svjetske krize i nekretninske balone u americi, njega muče oni koji su njemu 2007 uvalili kredit u francima na 25 godina.

Dok god u Hrvatskoj imamo jaku negativnu stopu rasta stanovnistva tj pad, nema se sto traziti u rezidencijalnom realestateu a niti komercijalnom.

Kada se to okrene, i to sa jakim trendom, onda mozemo pricati.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close