‘Mi.com’ – ova kratka web domena košta gotovo 600.000 dolara, a evo tko ju je kupio

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Mi.com’ – ova kratka web domena košta gotovo 600.000 dolara, a evo tko ju je kupio

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koliko je meni poznato (a bavim se trgovinom domenama[emo_smijesak]), mi.com jest prodana za 3,6 milijuna, ali dolara [emo_namigusa]

Pretpostavljam da je autoru originalnog članka bilo nevjerojatno da se domena može platiti milijune dolara pa je pogrešno pretpostavio da se radi o Yuanima. Cijena od parsto tisuća dolara za domenu je nešto uobičajeno za premium domene, a domenu s dva ovako kvalitetna slova, koja zainteresira jedan Xiaomi, bi samo luđak prodao za svega $577000 USD. Cijena je bila $3,6 milijuna USD [emo_namigusa]

Inače, model smartphona MI 3 od Xiaomia je trenutno jedan od najjačih smartphona koji postoje, i iako je “kinez”, recenzije su odlične i nema zamjerki na kvalitetu.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

New Report

Close