Milanović: Moramo se okrenuti proizvodnji

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Moramo se okrenuti proizvodnji

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jedino što ovi iz partije znaju je prodavati naivnom narodu prazne priče…
Sad kad je skužio da je vrag odnio šalu i da ga na izborima za EP čeka debakl, Milanović, Pusićka, Josipović i ostala jugo kamarila počeli su ponovno pričati o proizvodnji, investicijama (koje samo što nisu) i druge bajke… A u stvarnosti su u ove dvije i pol godine, koliko su na vlasti, učinili sve da se nikakve investicije ne dese, o proizvodnji da se i ne govori… o njihovim rezultatima najbolje govori skoro 400 000 ljudi na zavodu za zapošljavanje!

Ha, ha, ha ……. koji izvorni tenkre! Zašto u ustavu ne postoji institut automatskog opoziva političara (čitaj: štetočina) na svim nivoima, kad se dokaže poslovna ne sposobnost i protudržavno djelovanje!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Hrvatska mora okrenuti proizvodnji i početi stvarati dodanu vrijednost da bi dug bio održiv. ????[emo_vrtimise]

da bi dug bio održiv….pa jel on na drogama ili mali mozak…ako ću ja kao poduzetnik odlučiti investirati svoje pare u neki posao, onda ću to učiniti samo i isključivo ako procijenim da ću iz te djelatnosti ostvariti zadovoljavajući profit a kako u HR stvari stoje, to se neće dogoditi najmanje narednih 10 god. a vjerojatno niti tada jer ću onda radije šetati unuke nego počinjati neki posao iz početka

hebote, da bi dug bio održiv… pa što si napravio na rashodovnoj strani proračuna da bi dug bio održiv, ja sam osobno sve svoje rashode strezao za više od 50%, šoping centre, restorane, katališta i ružione i za 70%, motor na brodu od 50Ks zamjenio za 20ks, svadbe, krstitke i krizme samo za najužu obitelj a i onda umjereno, a da živim u zagrebu, prodaio bi i aute te se vozio javnim prijevozom ili taksijem … sve sam standarde srezao a nemam, niti sam imao niti kune duga a ovaj ima sve na kredit, plaću iz proračuna na kredit, voze ga u 500k vrijednom autu na kredit, odijela na kredit, cijela ekipa oko njega je tim istim kreditima koje im Linić ugovara ili reketari hr privrednike a dug prebacuje na mene i još mi poručuju da se moram okrenuti proizvodnji i početi stvarati dodanu vrijednost…ma nabijem vas ja sve na dodanu vrijednost, snalazite se sami a ja još malo pa odo na more[emo_zloban]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ovaj prištavi gnjus govori kako je industrija upropaštena devedesetih! Ovaj gnjus mrzi devedesete jer je to najsjanjije doba hrvatske nacije. Kao da je prije devedesetih industrija bila bajna!!!

Hrvati su neuki i nesposobni.

J_ebote ovaj milanovic stvarno nije normalan. kakva izjava.

Ako može jednom onda može i dvaput!

Investirati u Hrvatskoj u ovom trenutku znači pokloniti svoje novce državnom proračunu koji će kao vampir skočiti i tražiti još…čak i kada više nema.

Neće vam dozvoliti niti da zatvorite firmu/obrt već će i sa time zavlačiti koliko god bude moguće u cilju izvlačenja još koje kune.

Investirati također znači da ste podložni cijeloj vojsci inspekcija koje apsolutno sve kontroliraju, i redovito pišu ogromne kazne i za najmanje greške.

Investirati znači da vi gotovo i nemate pravo na troškove, novac proizvodite iz zraka, barem što se države tiče.

I na kraju, investirati znači da ćete vjerojatno na kraju osiromašiti i oboliti, a mnogima će biti drago jer ste vi eto lopina…jer tko drugi bi i mogao investirati u Hr…

Također mnogi radnici će zapošljavanje u vašoj firmi/obrtu gledati kao nužno zlo, jer eto moraju negdje raditi…

truć truć srać srać

mi moramo, mi hoćemo mi budemo bla bla…

kad misliš krenuti s ičim drugim osim demagogijom? krenuo bi da znaš kako…

ne okreći se sine!

[b]black magic[/b]

Premijer je napokon naučio još jedan ekonomski termin – “dodana vrijednost”.

Ako je premijeru i njegovu ministru financija stalo do proizvodnje, tada se nadam da pozorno prate situaciju u brodogradilištu Nauta Lamjana i da će pružiti podršku proizvodnji u tom pogonu. I porezni obveznici pozorno prate situaciju i pitaju se zašto je trebalo poslati stotinjak policajaca na četrdesetak radnika u štrajku i borbi za održanje svojih radnih mjesta. Porezni obveznici također se nadaju da će vlada s novim automobilima biti produktivnija u svojim poslovima (evo još jednoga ekonomskog termina za premijera i ministra financija – “produktivnost”).

ovo više nije niti smiješno, ovo je beznadno očajno…

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

PD:Izjava dana Zoran Milanović – 100 % ZA

Poslovni Dnevnik napokon je pokleknuo.

Kao i 1945. kada su drugovi došli iz šume , ako na anketi kliknete “Ne slažem se” glas se pribroji opciji “slažem se”.

Tako smo svi , 100 % ,za “slažem se”.

To je demokracija .

Nedemokratski bi bilo da je iznad 100 % kao u Sjevernoj Koreji kod Kim Jong Una.

.

Milanović:
Moramo se okrenuti proizvodnji

To
Milanoviću , poćmite proizvoditi!

A-da-se-ministri-zaposle ?

http://www.tportal.hr/vijesti/komentari/328323/A-da-se-ministri-zaposle.html

.

evo kako izgleda kad se SDP/HNS vlada okrene proizvodnji:
http://www.jutarnji.hr/hrvatska-u-veljaci-zabiljezila-najveci-pad-industrijske-proizvodnje-medu-zemljama-eu-a/1182928/

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]


Hrvatska mora okrenuti proizvodnji i početi stvarati dodanu vrijednost da bi dug bio održiv. ????[emo_vrtimise]

da bi dug bio održiv….pa jel on na drogama ili mali mozak…ako ću ja kao poduzetnik odlučiti investirati svoje pare u neki posao, onda ću to učiniti samo i isključivo ako procijenim da ću iz te djelatnosti ostvariti zadovoljavajući profit a kako u HR stvari stoje, to se neće dogoditi najmanje narednih 10 god. a vjerojatno niti tada jer ću onda radije šetati unuke nego počinjati neki posao iz početka

hebote, da bi dug bio održiv… pa što si napravio na rashodovnoj strani proračuna da bi dug bio održiv, ja sam osobno sve svoje rashode strezao za više od 50%, šoping centre, restorane, katališta i ružione i za 70%, motor na brodu od 50Ks zamjenio za 20ks, svadbe, krstitke i krizme samo za najužu obitelj a i onda umjereno, a da živim u zagrebu, prodaio bi i aute te se vozio javnim prijevozom ili taksijem … sve sam standarde srezao a nemam, niti sam imao niti kune duga a ovaj ima sve na kredit, plaću iz proračuna na kredit, voze ga u 500k vrijednom autu na kredit, odijela na kredit, cijela ekipa oko njega je tim istim kreditima koje im Linić ugovara ili reketari hr privrednike a dug prebacuje na mene i još mi poručuju da se moram okrenuti proizvodnji i početi stvarati dodanu vrijednost…ma nabijem vas ja sve na dodanu vrijednost, snalazite se sami a ja još malo pa odo na more[emo_zloban]

Gdine. Barbie, slažemo se, zato ulažemo u Ingru koja ima internacionalni profil i međunarodno tržište.

New Report

Close