Nove Vladine mjere za smanjenje deficita: ‘Možda kasnimo, ali nitko u Hrvatskoj nije to prije radio’

Naslovnica Forum Komentari članaka Nove Vladine mjere za smanjenje deficita: ‘Možda kasnimo, ali nitko u Hrvatskoj nije to prije radio’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kasnite? pa niste ni počeli ništa raditi. Nabijate cijene u nebo, a onda će ići rezovi, tak da budemo zadnja bijeda koja si ništa ne može priuštiti

posljednji-je-trenutak-da-milanovic-ode-s-premijerskog-mjesta

http://www.index.hr/vijesti/clanak/posljednji-je-trenutak-da-milanovic-ode-s-premijerskog-mjesta/740705.aspx

.

ma što nije prije ništa nije radio, kosorica je krenula u smanjenje rashoda zabranom zapošljavanja u javnom sektoru, uvala krizni porez , uvela je javni natječaj sa strogim kriterijima za članove nadzornih odbora tvrki u javnom u drž vlasništvu, povela promjene zakona o radu i sve ste to k svojom udbaškom logistikom u svim segmentima društva minirali organizirajuči prosvijede, mobilizirajući novinare portale, fesbukovce i slićne IPD metode!!!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

također, kako je ono konstatirao tata Čaćić,” nitko ne zna što radim dok ne prestanem raditi” a iza vašeg rada kojim se hvalite i za koji nitko ne zna kome i ćemu služi ostaje nezaposlenost, depresija, uništena ekonomija, poljoprivreda, industrija, egzodus kadrova, egzodus svih koji imaju kamo i kome otići a vi i dalje radite ali sada znamo da ne radite za i u svrhu za koju ste birani nego za i u svrhu stranih i prikrivenog dijela domačih naručioca koji su vas instalirali da nad Hrvatskom izvršite genocid i napravite od nas “malu zemlju za veliki odmor” stranih mecena i njihovih plačenika a tome je jedina prepreka Hrvatski građanin kojega gospodarskom i poreznom represijom sustavno uništavate i nihovo privatno vlasništvo koje porezom na imovinu i ovršnim zakonom namjeravate izvlastiti, tj. nacionalizirati…e, pa neće ići!!!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Zamislite si tvrtku koja zarađuje 80 miliona a troši 130 miliona.

I tako svake godine.

I svake godine diže kredite da bi “premostila” tu razliku.

Da , to je naša Kukuriku Vlada.

Svake godine oni potroše skoro duplo više love nego mi zaradimo.

I tako svake godine.

.

upravo su si zakucali zadnje čavle za izbore

i to u sljedećih 20 godina

normalno HDZ neće imati ništa od toga jer se radi o istom načinu razmišljanja

ono kaj je HDZ napravil nitko neće sljedećih 50 godina glasati za njih

ak su zaboravili, opljačkali su Hrvatsku, a koalicija svojim skidanjem gaća EU ju je dotukla[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

[b]black magic[/b]


Zamislite si tvrtku koja zarađuje 80 miliona a troši 130 miliona.

I tako svake godine.

I svake godine diže kredite da bi "premostila" tu razliku.

Da , to je naša Kukuriku Vlada.

Svake godine oni potroše skoro duplo više love nego mi zaradimo.

I tako svake godine.

dobro treba biti iskren pa reci da su to radile sve vlade do sada, nije deficit nista novo

@ Mister ,

a ti o lanjskom snjegu ?
Kukuriku je došla na vlast u prosincu 2011.
Dobili su povjerenje večine zbog toga da zaustave pad.
A oni su ubrzali pad u bezdan.

.

volio bih ja vidjeti onoga tko bi rezao kako svi vi prizivate. taj se ne bi dobro proveo jer naš narod dugo trpi, ali kad poludi, onda će iskre frcati. zato nemojte kritizirati jer nitko nije to u stanju napraviti. nitko.

...povijest se ponavlja...


@ Mister ,

a ti o lanjskom snjegu ?
Kukuriku je došla na vlast u prosincu 2011.
Dobili su povjerenje večine zbog toga da zaustave pad.
A oni su ubrzali pad u bezdan.

đizs, daj mi reci koje godine smo imali nulu ili suficit ili koje godine ćemo imati i pod kojom vladom? vjerojatno nikad pod nijednom, da ti odmah razbijem iluzije. Kontrolirani deficit nije problem, ako se zna što se radi. Problem je što se ne zna što se radi i što deficit nije pod kontrolom.

Ali gledaj, još malo se dignu porezi i drugi stup se preusmjeri u prvi (što će biti uskoro) i imamo vrlo mali deficit. Jel to dobro? Hoćemo ih slaviti ako tako eliminiraju deficit? Nije i nećemo jer treba gledati širu sliku.

@Mister,

Treba raspisati Izbore !

Nova metla uvijek bolje mete !

.



@Mister
,

Treba raspisati Izbore !

Nova metla uvijek bolje mete !

slažem se

u državi i u dinamu hehe

jedanput kad donesete neke mjere, pa ne uspije, može se reći da niste imali sreće

drugi put kad donesete iste mjere, a rezultat je NULA, može se reći da niste ništa naučili iz grešaka

Treći put donijeti istu mjeru i uvjeravati narod da je to dobro za njih je eksplicitni dokaz nesposobnosti i nedostataka ideja vladajuće koalicije.

Trošarine za gorivo je zbog turista, ali zašto ga prošle godine niste uveli na početku sezone.

Već u 10 mjesecu kada su turisti otišli.

Kaj se tiče mobitela sve pretplate ću ukinuti, biti će mobiteli na karticu i samo u nuždi.

Mislim da ću i internet otkazati.

Uostalom preveć buljim u ekran.

[b]black magic[/b]

Pa cijela Hrvatska je trecina Londona, pa j_ebote da mi od stoljeća sedmog moramo zivjet ko crvi.. Pa ne rezumijem!? Pa kakav smo mi to retardirani narod.. pa je_bote, pa po statistici bi se trebo pojavit jedan sposoban da vodi ovu državu.. al ne!

Ako može jednom onda može i dvaput!

New Report

Close