Josipović siguran da će vlada pravedno rasporediti novi porezni teret

Naslovnica Forum Komentari članaka Josipović siguran da će vlada pravedno rasporediti novi porezni teret

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

dođe mi da zaplačem od muke kad ovo čitam [emo_ljut]

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

kakav pravednik u MP3

I ja sam siguran da će razdioba biti kao u Alan Fordu, uzet će se siromašnima da bi se dalo bogatima. [emo_smijeh]

S obzirom tko mu je savjetnik bolju izjavu nije mogao dati :

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/120387-je-li-ove-detalje-iz-joviceve-biografije-itko-sagledao-kada-mu-je-radena-sigurnosna-provjera.html

.

Teret je već raspodijeljen – jasličarske plaće (uključujući i njegovu) ostaju iste. Glasajte opet za pravednike.

Bolje nek se Josipović primi klavira…to mu (valjda= još kolko-tolko ide.
A možda mu i zatreba…nikad se ne zna.
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

J_ebe se i njemu, a i svima ostalima u vlasti za nove poreze. To njih ne dira dva posto, jer niti Josipović, a niti itko drugi iz vlasti ne plaća gorivo, telefon, troškove automobila i ostalo što će sada ići gore. Ti ljudi jednostavno nemaju veze sa realnošću u HR i otud ta neopisiva lakoća stalnog povećavanja trošarina i konstantne porezne presije.
Al kad narodu prekipi, bome će komunjare bježat glavom bez obzira do Đevđelije.

Tko o čemu, Josipović o pravdi.

Pravednost na djelu… Kladim se da neće ni zucnuti o pravednosti u ovoj kampanji… zna on dobro da od toga nije bilo ništa…

Ovi u ZAMP-u nemaju štednju….troše ko sumanuti….

New Report

Close