Maletić: Administracija je zakazala u svakom segmentu, a stalno mi prigovaraju što napadam Grčića

Naslovnica Forum Komentari članaka Maletić: Administracija je zakazala u svakom segmentu, a stalno mi prigovaraju što napadam Grčića

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“uplatit ćemo 3,6 mlrd. kn, a dobit ćemo 150 mil. eura predujma.
Kad je riječ o novcu realizacijom proje-kata, nema šanse ni za cent.”

“Koliko smo novca povukli od ulaska u EU?
Od 1. srpnja iz europskih fondova nije došao ni euro”

“Hoće li Hrvatska prvu godinu članstva zaključiti kao neto platiteljica?
Mi smo već u prvoj polovici godine u minusu! ”

.

“Ono što će nam se dogoditi zato što ne pripremamo projekte jest da će nakon 2015. i 2016. krenuti prva oduzimanja sredstava. ”

“Je li se ministar Grčić doista dosad hvalio samo projektima za koje ste vi zaslužni?
Definitivno! Sve što je ugovoreno u 2012. projekti su koji su ga dočekali i jedini trud koji je morao uložiti bio je da stavi potpis na ugovore”

hebote, ako je ovo sve istina.. pa.. ajmo ljudi, IZBORI!
NIKAD PA NI U RATU NIJE BILO GORE!!!

Ako može jednom onda može i dvaput!

Zapravo sve je bilo jasno od samog početka.
Šta očekivat od čovjeka koji pobjedu na izborima, kao budući premijer države ode i slavi u obližnjoj studentskoj diskoteci. PIPL MAST TRAST AS! Pa koji su to ljudi… ” i da ništa ne radimo nešto će se dogoditi!” mislim da se pokazalo kao krivo.

Ako može jednom onda može i dvaput!

E Ivana, Ivana, kad si ti tako pametna i strastvena onda povuci nešto sredstava iz tih fondova. Grčić ti ne smeta u EU parlamentu da radiš nešto korisno za HRV. Ne opravdavam Grčića jer ne treba trošiti riječi o njegovoj sposobnosti al ovi iz Bruxellesa pričaju bajke u HRV a gdje treba im je učinak nula.

E moja Ivana ovime si stvarno dokazala da pripadaš tamo gdje si tj KRADEZE a ti imaj i dalje svoj mandat i ludak je svaki onaj koji glasa za tebe i te tvoje sad si se raspričala kako se drugi kiti tvojim perjem pa eto vidi se kakvo je to tvoje perje , kažeš trebalo je uložet šest milijardi kuna a što ne rečeš i kakvo stanje ste za sobon ostavili da nije bilo moguće uložit ni lipe ostavili ste petnaest milijardi minusa i naplativog duga a tvrdiš da je samo bilo potrebno založit sredstva pa kad si toliko samouvjrena daj molim te reci da je bilo to moguće i odakle iz kojih izvora.

ajmo ljudi, IZBORI!
NIKAD PA NI U RATU NIJE BILO GORE!!!

Izbori !
Nova metla uvijek bolje mete !

Koja god stranka dođe na vlast krivi onu drugu za neuspjeh.
Ovaj napaćeni narod i Domovina nemaju više vremena za prepucavanje, treba nam tehnička vlada Nacionalnog spasa – na kraju će se i tako učiniti , jer dosadašnji rad vodi ovu zemlju u propast i raseljavanje našeg stanovništva, došli smo do samog ruba ponora.


E moja Ivana ovime si stvarno dokazala da pripadaš tamo gdje si tj KRADEZE a ti imaj i dalje svoj mandat i ludak je svaki onaj koji glasa za tebe i te tvoje sad si se raspričala kako se drugi kiti tvojim perjem pa eto vidi se kakvo je to tvoje perje , kažeš trebalo je uložet šest milijardi kuna a što ne rečeš i kakvo stanje ste za sobon ostavili da nije bilo moguće uložit ni lipe ostavili ste petnaest milijardi minusa i naplativog duga a tvrdiš da je samo bilo potrebno založit sredstva pa kad si toliko samouvjrena daj molim te reci da je bilo to moguće i odakle iz kojih izvora.

Nema nam spasa dok ovakve neznalice komentiraju rad Ivane Maletić. Ona se dokazala kroz djelovanje u svom resoru. U to vrijeme nije ona bila član niti jedne stranke. Zaista jedna od rijetkih osoba koja je svoje znanje i sposobnost nesebično stavila u službu države i zato ima pravo govoriti istinu, koliko god to nekima smetalo. Za razliku od nesposobnih sitnih grabežljivaca u Vladi.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Dobro dajte shvatite već jednom.

EU fondovi tu nisu za Vas, već za firme i industriju europske unije.

To će te vidjeti po tome kako će se obnavljati željeznica.

Hrvati daju pola love EU pola love.

E sad je Hajdaš pokušao da posao dobije naša firma HŽ gradnja.

Malo sutra, ne može.

Moraju dobiti strani izvođači. Kako će EU svoju industriju, robu i gospodarstvo financirati, ako ne dobivaju posao u Hrvatskoj.

EU fondove ZABORAVITE. Oni nisu tu da HRVATI od njih profitiraju.

Moj prijedlog Vladi je da se za željeznicu okrenu Kinezima,

Oni neka daju lovu, a dobiti će ekskluzivne uvjete ulaganja u liku Rijeku i naš željeznički promet.

S EU nećemo postići nikakav rast već ćemo pasti u depresiju.

Što prije izađemo iz EU, imati ćemo veće koristi za naše gospodarstvo.

[b]black magic[/b]

New Report

Close