Komunikacija Ine daleko od burzovnih pravila (objavljeno 06.12.2005.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Komunikacija Ine daleko od burzovnih pravila (objavljeno 06.12.2005.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma joj pa šta ih gnjavite, oni su državna firma…
Neznam dali ikoja institucija u ovoj državi osim hnb-a radi kako treba…

smatram da bi ih upravo to što su državna firma s ogromnim prihodom i s najvećim brojem zaposlenika u HR trebalo potaknuti da i u komunikaciji prema javnosti budu, ako ne najbolji, onda makar prosječni. pa njihov PR odjel sigurno zapošljava najmanje desetak osoba. malo mi je teško povjerovati da im sveukupnu komunikaciju s novinarima odrađuju samo dvije djelatnice…

Placa im nikad nije upitana, pa i nema nekog razloga za zabrinutost ili, nedajboze, veci trud.
Mislis da ce zaposlenicima nizeg ranga lova doci u pitanje ako nesto lose odrade?

Meni se pak cini da INA ima odlican PR. Radi isto sto radi i vladin PR: izlazi u javnost samo s onim informacijama koje zeli cuti o sebi, a svega ostalog kao da nema.

nixi, 07.12.2005. u 09:01
Mislis da ce zaposlenicima nizeg ranga lova doci u pitanje ako nesto lose odrade?
nixi, 07.12.2005. u 09:01

osobe koje vode PR odjel kompanije kao sto je INA, ne bi trebali biti zaposlenici “nižeg ranga”, a ako jesu – to je jako loša poruka od uprave: “nije nam bitno što javnost misli o nama”. [smiley4]

Odlično nixi.
PR je danas izuzetno važan, pogotovo za kompanije tog ranga koje su velike važnosti za državu i javnost
općenito. Pa u današnje vrijeme praktički ništa ne možeš sakriti, a komunikacija javna i transparentna je u interesu same kompanije i podrazumijeva se kao uobičajen obrazac ponašanja.


osobe koje vode PR odjel kompanije kao sto je INA, ne bi trebali biti zaposlenici “nižeg ranga”, a ako jesu – to je jako loša poruka od uprave: “nije nam bitno što javnost misli o nama”. [smiley4]

“Ne bi trebali”, ali izgleda da ih dozivljavaju..
Mislis li stvarno da njih vodeci ljudi i direktori u INI dozivljavaju PRovce kao al pari dio tima ili vaznu kariku u poslu? Ja cisto sumnjam.
A i imam neke informacije koje idu u prilog ovome sto govorim.

New Report

Close