Hoće li Inu kupiti Amerikanci?

Naslovnica Forum Komentari članaka Hoće li Inu kupiti Amerikanci?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ne izmišljajte …….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nejasno je kako si mi Hrvati umišljamo da smo važan faktor u svijetu.
Volio bi da nisam u pravu,i da bude kako naslov sugerira.

kako samo perfidno se spina ljudska ne/inteligencija

free flow information

Po rusiji spomenike lenjinu,stanjinu i ostalim komunističkim zločincima niko ne ruši niti se rusi bune a više su napravili zla svojima i onima koji su bili pod njihovom čizmom nego hitler a sadašnji predsjesnik im je bio član tj. odgojen u tom duhu i školi ….to je bagra nad bagrama…………… ovima našima to uopće ne smeta ……ka da su na istim valnim duljinama …… kako im može pasti na pamet prodati INA_u rusima ……to su mađari na kvadrat

DAJ PET !!!

sve je moguće jer sigurno je jedno – rusi je neće kupiti. ameri našima to ne bi dopustili. naše je područje od ključne važnosti za geostratešku politiku SAD-a , a jedina država koja se tu ne uklapa je srbija zbog šurovanja sa rusima, što se oncle samu nikako ne sviđa. rusi oduvijek žele doći do jadrana, a kupnjom ine to bi se i ostvarilo. zato to neće proći. pa pogledajte regiju. gdje je amerika najčvršće prisutna: hrvatska, albanija, kosovo, makedonija, grčka, turska…koga tu odsjecaju od prodora prema jugu? čik pogodite…zato je ovo i moguć scenarij, iako ja sumnjam u njega, no ostali ne pokazuju neki interes za inu s ekonomskog gledišta pa možda ameri uzmu samo da ne bi rusi.

...povijest se ponavlja...

Jedino je fora u tome što Ameri ne nude ni približno što bi ponudili Rusi. Dat će neku siću, ako išta uopće i daju. To je više onako “prijateljska” ponuda “koja se ne može odbiti”. Ti meni dionice i naftu, a ja tebi “podršku u međunarodnim pitanjima”. Tj. ništa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Jedino je fora u tome što Ameri ne nude ni približno što bi ponudili Rusi. Dat će neku siću, ako išta uopće i daju. To je više onako "prijateljska" ponuda "koja se ne može odbiti". Ti meni dionice i naftu, a ja tebi "podršku u međunarodnim pitanjima". Tj. ništa.

pa naravno. ali dat će solidno (više nego bi inače dali, ali naravno manje nego bi rusi dali) braći hrvatima jer znaju da smo tanki s lovom.
ali ne smije se zapostaviti ruski utjecaj u bivšim Yu republikama, pa niti u našoj državi. sjetimo se kako je slovenija priječila naš ulazak u EU i NATO. načuo sam da su to rusi odradili, isto kao što odrađuju već niz godina odlaganje ulaska makedonije, jer grke nije teško nagovoriti…to su sve igre i igrice, nama teško shvatljive jer mi ne možemo planirati niti godinu unaprijed, a rusi i ameri planiraju 150 godina unaprijed.

...povijest se ponavlja...


Jedino je fora u tome što Ameri ne nude ni približno što bi ponudili Rusi. Dat će neku siću, ako išta uopće i daju. To je više onako "prijateljska" ponuda "koja se ne može odbiti". Ti meni dionice i naftu, a ja tebi "podršku u međunarodnim pitanjima". Tj. ništa.

….me .eri (kako si sam sebe nazva) rusi bi ti dali milijardu a to bismo poili i popili za misec dana …… a posle bi nas guzili godinama ….da nije amera rusi bi nam litovali na moru s braćom srbima …..

DAJ PET !!!

bolje bi bilo da smo sa rusima u dobrim odnosima a ne sa anglosasima i germanima.

panslavenska unija je jedino dugoročno rješenje,jer će se eu raspasti zato što je prešarena i previše različitih interesa.

nažalost je crkva pod utjecajem latina koji nam ne daju da se približimo rusima.

velika je i naravno povijesna greška na rusima jer su pokušavali silom nametati braći slavenima mišljenjea a zapadnjaci preko poljske to iskorištavali.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

sad je kasno za bilo kakve promjene. eu će postati država, neće se raspasti, a rusi će biti okruženi sa svih strana do prve prilike za nekih 40-50 godina. prije njih, čika sem mora da riješi pitanje kine. ali neće još.

...povijest se ponavlja...

Čim je upitnik u Naslovu teksta…..jasna je svrha članka……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Znači Big brother je naredio i skidanje onog krimosa sa tjeralice. Biti će zanimljivo pratiti kontru koju će Rusi odigrati prema hrvatskim tvrtkama koje su ušle i počele ulaziti na njihovo tržište. Tako da se ja ne bih previše radovao kao neki koji lagano svr…ju na CNN i FOX i još k tome ne žive u RH.


Znači Big brother je naredio i skidanje onog krimosa sa tjeralice. Biti će zanimljivo pratiti kontru koju će Rusi odigrati prema hrvatskim tvrtkama koje su ušle i počele ulaziti na njihovo tržište. Tako da se ja ne bih previše radovao kao neki koji lagano svr…ju na CNN i FOX i još k tome ne žive u RH.

nitko na ništa ne svršava, niti se itko ičemu raduje, samo treba stvari sagledati iz pragmatičnog kuta. ti bi sada glumio nekakvog heroja, iako znaš kako prolaze oni koji se protive? odrasti. pa nisu to igre za malu djecu. usprotivi se svojem direktoru tamo gdje radiš, pošalji ga u 3 pm pa da vidimo kako ćeš završiti. dobit ćeš otkaz. e pa sad reci tko je ovima ikad rekao neću. i puno jači su kleknuli na koljena pa ćemo tako i mi i gotova priča.

...povijest se ponavlja...


Onda ostaje da se nadamo kako će npr. AD Plastik (u kojem su uloženi novci za mirovine hrvatskih građana) uskoro otvoriti tvornice u Texasu jer smo s njima ipak partneri.

New Report

Close