SDA – brojevi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SDA – brojevi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo vam podataka

HT d.d. javna ponuda – PRIOPĆENJE ZA JAVNOST

02.10.2007

Središnja depozitarna agencija d.d. (dalje: SDA) obavještava dioničare društva Hrvatske telekomunikacije d.d. (dalje: HT) i zainteresiranu javnost da će, u dogovoru s Vladom Republike Hrvatske, dionice biti raspoložive na računima investitora u četvrtak, 4. listopada na početku radnog dana.

SDA će u najkraćem mogućem roku posredstvom Hrvatske pošte (dalje: HP) svim investitorima otpremiti obavijest o preknjižbi sa svim potrebnim podacima za upravljanje dionicama HT. Posljednje pošiljke će u sustav HP biti predane u utorak 9. listopada.

SDA će, temeljem sklopljenog ugovora s Vladom RH, u narednih godinu dana voditi evidenciju o hrvatskim državljanima koji su dionice HT-a kupili uz pravo prvenstva i posebnu pogodnost u vidu dodjele dopunskih dionica te nakon isteka roka od godine dana, na osnovi naloga od strane dioničara prodavatelja, obaviti preknjižbu dopunskih dionica za sve investitore koji su tu pogodnost ostvarili.

Kako bi što većem broju dioničara olakšala obavljanje postupka registracije, a zbog očekivanog povećanog broja zahtjeva za registraciju, SDA će uz postojeći telefonski broj pozivnog centra (01 4607 300) privremeno uvesti dodatni telefonski broj (01 4607 445) na kojem je moguće isključivo potvrđivati registracije s brokerskim društvima. Na ovom broju radit će izdvojeni tim od šest operatera u dvije smjene.

Iz gore navedenih razloga, uvodi se posebno radno vrijeme za potvrde zahtjeva za registraciju u ovom periodu:

– četvrtak (4.10.): Pozivni centar od 8 do 20 sati (osim operatera (izbornik ‘0’) čije je radno vrijeme od 8 do 16 sati), Ured za stranke (8-18 sati), Moj e-račun (8-20 sati),

– ostali dani: Pozivni centar od 8 do 18 sati (osim operatera (izbornik ‘0’) čije je radno vrijeme od 8 do 16 sati), Ured za stranke (8-16 sati), Moj e-račun (8-18 sati).

Više uplaćena sredstva će banke (HPB d.d. i Erste & Steiermärkische Bank d.d.) uplatiti na račune za povrat sredstava u roku od sedam dana od dana zaključenja.

Središnja depozitarna agencija d.d.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Evo i izbornik od automata

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

4607 300, 440, 441, 442, 443, 444, 438, 439, 445

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


4607 300, 440, 441, 442, 443, 444, 438, 439, 445

jel se na ove sve brojeve može registrirati prijenos dionica na brokere?????
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

jel se na ove sve brojeve može registrirati prijenos dionica na brokere?????

Da

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

neznam kak drugima la meni bas ne uspjeva….:( stalno zauzeto

... otišli su bikovi uzalud ...

luki07

jel se na ove sve brojeve može registrirati prijenos dionica na brokere?????

Da

——-

Ali zašto službeno u vijestima su objavili samo dva broja 4607-300 i 4607-445 ako ima njih puno više?[smiley5]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


neznam kak drugima la meni bas ne uspjeva….:( stalno zauzeto

budi uporan ja zvao 2 sata neprestano

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Evo ja sve rješio u desetak minuta[smiley2]. Hvala luki007 na ovim ostalim brojevima!

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Evo ja sve rješio u desetak minuta[smiley2]. Hvala luki007 na ovim ostalim brojevima!


Evo ja sve rješio u desetak minuta[smiley2]. Hvala luki007 na ovim ostalim brojevima!

Svaka cast kolega, ja zovem 3 sata i nema slobodnih linija….

P.s. Kada ce Vam najranije dionice biti vidljive na ekranu (preko e-trade) tko vec trguje na taj nacin?

Blokirana telefonska centrala SDA

ZAGREB – Iako su poduzete mjere kako bi se povećala propusnost telefonske centrale preko koje investitori mogu registrirati svoje dionice kod brokera, već u ranim jutarnjim satima došlo je do pada sustava, javlja HRT. Naime, telefonska centrala Središnje depozitarne agencije (SDA) blokirana je i u ovom trenutku nije moguće obaviti registraciju.

Središnja depozitarna agencija izvijestila je kako su dionice T-HT-a raspoložive na računima investitora. Posredstvom Hrvatske pošte u najkraćem mogućem roku svim će investitorima biti poslana obavijest o uknjižbi sa svim potrebnim podacima za upravljanje. Podsjetimo, dionice Hrvatskog telekoma kupilo je čak 358 tisuća ljudi.

Jutarnji

14.04.2008.

Ja upravo uspio registrirati sve, zvao jedno 40 minuta, i imao ih na liniji isto toliko.
Uh..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo i izbornik od automata

dobar:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Baš me zanima koliko će ih uspjeti registrirat do kraja dana !
Ne vjerujem da će ih biti više od 20 000 !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close