Linić: Da nismo krenuli s predstečajnim nagodbama, nelikvidnost bi rasla

Naslovnica Forum Komentari članaka Linić: Da nismo krenuli s predstečajnim nagodbama, nelikvidnost bi rasla

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

[emo_palacd] [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

[emo_smijeh]

samo se ti hrabri tramell, trebat će ti [emo_smijeh]

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

ovo je linićev labuđi pjev.u nedjelju na konvenciji ga miču definitivno,ovo mu je samo pokušaj da se održi.suprostavio se milanoviću opet a ovaj je zlopamtilo.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Nasreću, imamo još pokojeg čovjeka koji se ne uplaši kad dođe do histerije nakon što masi netko stavi bubu u uho. Umjesto da se o institutu PSN-a raspravlja stručno i da se znalci okupe kako bi iznašli što bolje rješenje, medijski prostor pune (gotovo samo) oni koji agresivno zagovaraju smak svijeta.

Nema ovdje sreće, previše je tu galame i niskih strasti, a daleko premalo racionalnog pristupa rješavanju problema.

Linicu, Josipe Broze!!! [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Hand in hand, kameraden. Hand in hand, voor Feyenoord één. Geen woorden maar daden, léve Feyenoord één


Nasreću, imamo još pokojeg čovjeka koji se ne uplaši kad dođe do histerije nakon što masi netko stavi bubu u uho. Umjesto da se o institutu PSN-a raspravlja stručno i da se znalci okupe kako bi iznašli što bolje rješenje, medijski prostor pune (gotovo samo) oni koji agresivno zagovaraju smak svijeta.

Nema ovdje sreće, previše je tu galame i niskih strasti, a daleko premalo racionalnog pristupa rješavanju problema.

Treba imati znanje iz politologije i sociologije, za nastup na burzi, nije dovoljna psihologija i računovodstvo.[emo_namigusa]

Linić-Šegonov model predstečajne je ozakonjena pljačka.

Kaže kako suci nisu reagirali na to što su neke tvrtke funkcionirale godinama i bile u blokadi.
Tu suci niti mogu išta, niti je to u njihovoj nadležnosti. To je posao njega i njegovih prethodnika.
A suce je sveo na puke javne bilježnike. Ali i suci, kao i svi građani RH, kad imaju saznanja za kaznena djela moraju to prijaviti.
Mislim da se o tome radi. Dorh i Uskok???????

Hrvatsko sudstvo, ne bi im domestos i drek kefu dao u ruke.

Liniću kinže konže, zjen’co oka našOga!!!

Hand in hand, kameraden. Hand in hand, voor Feyenoord één. Geen woorden maar daden, léve Feyenoord één

očito su prosle predstecajne koje su gospodi bile vazne !!!
pa to su u 95 % slucaja isti likovi(lo povi nesposobni) !
ja im treban oprostiti 75 % duga, a i dalje davati robu jer mi nece platiti nista ni od ostatka duga ! mozda san ja malo gl up ali ako moran oprostit(poklonit) 75% onda mogu i jos 25 %, toliko iman principa !!!!

Obrana neobranivog jer Zakon ima odredbe koja uzrokuju strukturne poremećaje kod pojedinih sudionika koji nisu posljedica poštene tržišne utakmice.

Svaki put kad je mjenjao zakon to je radio kako bi pogodovao podobnima.
U zadnjoj izmjeni je udario završni udarac, oni koji su prošli predstečajnu ne moraju se pridržavati usvojenog plana financijskog restrukturiranja jer nema nikakvih kazni.

Linić-Šegon su izvršili zadatak – pljačku, jedan je otišao, sad može i drugi.
A ti hrvatski narode plaćaj organiziranu i zakonitu pljačku.
Bajić čeka novi mandat i sve amenuje.

New Report

Close