Milanović: Nabava automobila je gotova i mi to moramo poštivati

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Nabava automobila je gotova i mi to moramo poštivati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Poruka vlade je: “Proračun je pun kao brod, treba smanjiti PDV na 20% jer izgleda da je krenulo, dočim se ima za pola milijuna kuna po automobilu”. Zahvaljujem!

treba provjeriti toga koji je zadužen za nabavu jer se vozila stalno kupuju kod VW-a. Koji je tomu razlog? Ne mislim da je milanović za ovo kriv, ali jer kriv što ne mijenja te pravilnike o nabavi jer je očito da tu nešto ne štima.

...povijest se ponavlja...

U Saboru je odbijena inicijativa Hrvatskih laburista za smanjenjem plaća državnim dužnosnicima za 21 posto. Tko može očekivati moralno postupanje u zemlji u kojoj jedan od najpopularnijih političara, ministar financija Slavko Linić, kaže da bi ukrao kad bi znao da ga neće uhvatiti, upitao je Ribić.


U Saboru je odbijena inicijativa Hrvatskih laburista za smanjenjem plaća državnim dužnosnicima za 21 posto. Tko može očekivati moralno postupanje u zemlji u kojoj jedan od najpopularnijih političara, ministar financija Slavko Linić, kaže da bi ukrao kad bi znao da ga neće uhvatiti, upitao je Ribić.

dobro, ja ne bih baš išao tako daleko. slavko se vjerojatno rugao pitanju, a nije ni ribić beba.
što se laburista tiče, njihovi prijedlozi su demagogija. ja ne želim da se njima smanjuju plaće jer će onda početi krasti i oni koji dosada nisu krali. to je odgovoran posao i 15000 kn nije neka lova za tu odgovornost. drugi je par rukava što je pola ljudi tamo a da ni sami ne znaju zašto. ali zato postoje izbori pa izađite i birajte. u međuvremenu šutite i trpite ono što ste izabrali. to je demokracija.

...povijest se ponavlja...

neka nabavi imt traktore za svoje kmere i pošalje ih na autoput bratstvo-jedinstvo za povratak u otadžbinu.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


neka nabavi imt traktore za svoje kmere i pošalje ih na autoput bratstvo-jedinstvo za povratak u otadžbinu.

a u skarnicel im ubaci malo belje kulena i belje grasevine [emo_palacg] … pa da vidis trzisne kapitalizacije [emo_plazi]

free flow information

Nemoj samo o laburistima. Za javnost se ponašaju kao da im je stalo do demokracije i građana a u vlastitoj stranci prepleteni su kriminalom i diktaturom Lesara. Procitaj si : http://epozega.com/index.php?option=com_content&view=article&id=784:odo-pz-optuzilo-hranjeca

… bitno da je po zakonu …….ka da mi to ne znamo ……..
…..A OVO JE STVAR OBRAZA ……….

DAJ PET !!!

U državi Lijepoj ne postojaše dobrotvori, već sami lopovi
ulizice čak, manipulatori i mrzitelji,….
Kao da se natječu tko je gori, tko će više pokrasti i tko je lošiji…
Ali narod ko narod, bleji, gl up reklo bi se čak, jer ispremiješan jest što naprave smišljeno oni koji nisu, ne i neće željeti dobro,…..

Dnevnik.hr: Gradonačelnik Omiša prodaje skupocjeni službeni auto kako bi opremio dječji vrtić

Postoji i ovakav tip političara u ovoj državi ali nametnutim igrokazom od parlamentarnih izbora zadnjih 20-tak godina nemaju nikakve šanse.

Kmersko kraljevstvo dvostrukih kriterija. To je današnja Hrvatska.

Pa on si i je i.prije ove narudbe osigurao ergelu A8ica za njega,Josipovića i Leku!? I još dvije za VIP osobe…a i pored toga najviše voli helic i avion,teže ga locira žena .-)

Zna li netko u kojem i čijem automobilu je ova tragedija od premijera proteklog vikenda išla na skijanje?

ako ste mogli kolektivne razbucat možete i aute … ovako radite budale od naroda

Cookie Monster

New Report

Close