Opačić: Jedva čekamo automobile jer naši ljudi više nemaju čime na teren

Naslovnica Forum Komentari članaka Opačić: Jedva čekamo automobile jer naši ljudi više nemaju čime na teren

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Meni nije jasno kako je moguće da se novi i vrlo skupi automobili tako puno kvare kao što navode iz SDP da su “troškovi popravaka i održavanja skuplji nego kupovina novih.” Jednostavno svakim danom kao da se natječu tko će više muljati i pričati gluparije odnosno narodu se smijati jer ionako vrijedi “PIPL MAST TRAST AS”.[emo_smijeh]

Mato Crkvenac je bio pravi komunista koji je išao s Renault 4, na sastanke u Vladu, a ne ovi novokomponovani [emo_zloban]

Hmmm…moza da probaju privatnim vozilom ili gradskim prijevozom kao i ostali hrvati…? Zar je to tako strasno zamislivo…?

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

A navodno porezna treba zaplijeniti 15000 komada vozila!
Zar se tu nije dalo prebrati veliki dio potrebnih vozila?

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Nitko nije. Valjda se može imenom i prezimenom reći tko je odlučio da se kupe ti automobili i zašto tako skupi, pa neka logički objasni ono što mi izgleda ne razumijemo. Ako normalan Golf može prijeći 500 000 km sa redovitim održavanjem bez probleme, što voze ovi iz vlade. Kako se kvare izgleda kao da voze Lade nive.

U Centrima za socijalnu skrb- zan se točan raspored automobila i djelatnika…
Svi sve stignu na terenu…….ako ne obavljaju 90 % privatnih potreba u to vrijeme……naravno, putni nalog je samo običan papir a kilometraža-
podatak.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

HŽ drugarice bi vam bio zahvalan ako biste koristili njihove usluge, kako ste brzi,oni vam super odgovaraju, osim policije nitko nije dobio opravdano novi automobil, jer nema rezultate rada
– pitajte svog šefa zašto imate sve više posla ?


A navodno porezna treba zaplijeniti 15000 komada vozila!
Zar se tu nije dalo prebrati veliki dio potrebnih vozila?

proces nabave je započeo prije godinu dana, već su i provizije uplaćene, tko će sada prekidati već dogovoren posao i natjerati ministarske gu..ce da sjednu u polovni automobil, a možda se slafko samo šalio, svima kojima je mislio oduzeti oprašta i dugove

“Ja nisam radila na toj nabavi i doista vam ne mogu reći nikakve detalje te ne znam ništa o svemu tome. Znam samo dio koji se tiče mojeg ministarstva i 60 automobila koje nabavljamo, a koje jedva čekamo jer naši ljudi više nemaju čime izaći na teren”, rekla je Opačić.
pojma nemam o kojim je autima riječ, čime se sada voze ili uopće ne rade ako nemaju aute,joj kada će ti izbori !!!!!!!!!!!!!!


Meni nije jasno kako je moguće da se novi i vrlo skupi automobili tako puno kvare kao što navode iz SDP da su "troškovi popravaka i održavanja skuplji nego kupovina novih." Jednostavno svakim danom kao da se natječu tko će više muljati i pričati gluparije odnosno narodu se smijati jer ionako vrijedi "PIPL MAST TRAST AS".[emo_smijeh]

ako je to točno onda bi zapravo svi koji voze aute starije od npr. 6 godina zapravo uštedjeli kada bi kupili novi auto, i to još na kredit ili lizing što znači da treba uračunati i kamate u nabavnu cijenu. ajmo narode, navali na nove aute da uštedimo!
sve zajedno je naravno glupost, a provizije cure na sve strane.

Svi su oni Marina Merzel da su mene pitali nikad ne bih kupio 1581 auto odjednom

Milanović se smije, veli “nemam pojma o tome# Jako sam razočaran. Od nas se cijedi svaka lipa, a oni ne misle štediti. Znam, automobili su potrebni, ali dali baš toliko (povećanje u odnosu na prošli put), dali baš svi moraju imati na raspolaganju automobile, dali baš te kategorije, marke i cijene, očito se ne štedi, jer treba potrošiti sve što je Linić planirao u proračunu za lizing.

A da oni svi do jednog daju otkaz i da im se nikada više ne pronađu zamjene pa da nam se tako spase životi?

Eh da je Opačićka sudjelovala u nabavi. Koji bi to tek onda cirkus bio?!

New Report

Close