Grčić prosuo novac iz EU fondova za 2014.

Naslovnica Forum Komentari članaka Grčić prosuo novac iz EU fondova za 2014.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nema nam pomoći

.

Koji su to telci. Kidaj,cupaj, promijeni zakon i ustav ako treba da pokupite lovu iz eu.

Molio bi da se oglasi Sveznadar Grcic sa svojim postocima i projekcijama. Ako moze ovu prezentaciju napravit u power pointu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A najgore od svega je da nam profesor Grčić uči djecu.

Al će biti naučena

.

http://www.politikaplus.com

MIŠLJENJE
Mirela Holy: Ivan Vrdoljak je obmanjivao javnost i dao Spectrumu podatke vrijedne milijarde kuna!
‘To je ogromno nacionalno bogatstvo.’

Ovo gore tvrdi M.H., a ja se pitam se ima li kraja mrcvarenju neželjenog djeteta?

Mislim da se ne može biti ovoliko nesposoban. Sve sam više uvjeren da oni namjerno rade zlo Hrvatskoj.

strašno koja nesposobnost [emo_vrtimise]
što je najgore, on nije najgori ministar jer ima i lošijih
ova vlada je prezrela za rekonstrukciju


Molio bi da se oglasi Sveznadar Grcic sa svojim postocima i projekcijama. Ako moze ovu prezentaciju napravit u power pointu.

[emo_palacg]

bit će izjava,

“nismo ni najmanje zabrinuti”

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Grčić , Mercel alias Žarka Sekulić ,Sabo, Linić , Šegon ,Milanović, afera do afere kleptomanija , nesposobnost , podmičivanje , bahatost itd itd.

Pa kaj smo mi toliko prokleti da imamo ovakve gnojeve na vlasti.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ovi će nas doista pokopati!

Ovi će nas doista pokopati!

@ Mislav,

tako ti je kada ne učimo iz povijesti.

Naročito onu od 1945. do 1990. kao i onu od 2000. do 2003.

Tko ne uči povijest mora ju ponavljati.

Ne znam zašto mi poslovni briše upis u kojem sam naveo da je Marina Lovrić Merzel srpkinja koja se je zvala Žarka Sekulić a da joj je zamjenik u SM Županiji abolirani četnik Bogdan Rkman.
Gornje izjave su istinite i lako ih je provjeriti.

Šteta koju je ovaj Grčić svojim neradom i neznanjem učinio nemjerljiva je. Za nagradu će dobiti članstvo u nekom Odboru da si podeblja plaću a to što će građaninu biti lošije baš ga i ne zanima. To je plan 21: uzmimo narodu i dajmo sebi samima!

New Report

Close