Branko Šegon: Ja sam uvjeren da je sve što sam radio zakonito

Naslovnica Forum Komentari članaka Branko Šegon: Ja sam uvjeren da je sve što sam radio zakonito

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

čovjek navodi da tri godine nije koristio GO osim po desetak dana, bilo bi dobro kako je uvjeren da je sve radio po zakonu, da ga netko razuvjeri, očito nije smio dugo izbivati sa radnog mjesta, da mu netko ne bi papire pobrkao, slabo su mi ovi državni dužnosnici potkovani zakonima, onaj Sabo plače i moli da ostane u NO, a ni svoju tvrtku nije znao ugasiti,

Ništetnost odricanja od prava na godišnji odmor

Članak 57.

Ništetan je sporazum o odricanju od prava na godišnji odmor, odnosno o isplati naknade umjesto korištenja godišnjeg odmora.

bit će da je i unuk digo kredu pa je sad i on u frci i panici.

who dares, wins

sad može upravljati hotelom remetinac,4 zvjezdice,puni pansion,pogled na arena centar.

ne treba mu ni kredit hbora pod povoljnim uvjetima.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Hahahahahaha, ma sve se moze tumaciti dvoznacno, zavisi kako ti odgovara u datom trenutku.

Tvoja obitelj zivi od tvog lopovluka, normalno da su i krivi i duzni.

‘Cijeli slučaj zadire u privatnu sferu….’

Naravno. Sada mu smeta što mu se pregledavaju privatni računi.

Šegon je smeće iz obitelji nekažnjenih ubojica Hrvata domoljuba:

Vaš link …

Pa naravno da je rađeno sve po zakonu. Kakve prevarante i lopove oni stavljaju blizu državnih financija. Kako može sitni aparačik iz KPJ doći do situacije da kupi hotel? Ovaj cijeli svoj živod drpa, drpa…pa i doveden je na tu poziciju da drpa…nije se njemu to omaklo. Nego je on doveden da drpa…u ovakvih likova ništa nema džabe. Tko zna koliko je odluka u MFIN-u donio i pogodovao ne besplatno svojim mecenama. ..

New Report

Close