‘Ako se meni dokaže bilo što nezakonito, logično je da ću podnijeti ostavku’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Ako se meni dokaže bilo što nezakonito, logično je da ću podnijeti ostavku’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kako velikodušno, što bi rekao pokojni Račan,pokoj mu duši, možda i jedini pošteni SDP-ovac: “Ovo je izjava za ludnicu !”

neka je. meni je puna erotičnog naboja.

Doista je već glupo koliko bahatosti ima u ponašanju županice Lovrić-Merzel. Nije mi jasno kako Milanović ne vidi koliko ta osoba šteti ugledu SDP-a pa čak i vlastitoj vjerodostojnosti. Nije nikakva posebna mudrost zaključiti da je dotična gospođa već odavno zrela za Remetinec, iscrpnu istragu USKOK-a i DORH-a. E sad se pitam što se čeka sa time? Ili i tu ima nečega mutnog?

Pa nije njeno ponašanje iznimka bez obzira koja stranka je u pitanju.
Ako krenu zatvarati takve sitne igrače neće biti mjesta ni da škole prenamjene u zatvore. Svjesni su toga i u DORHu pa ništa ni ne poduzimaju.
Radi se tek po političkom diktatu po potrebi.
Kakav USKOK, DORH i pravosuđe, sve su to Potemkinova sela za bokce koji pune proračun.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/313484/Ovo-vise-nisu-jaja-niti-vrece-s-grahom-ovo-je-vrlo-ozbiljno.html

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/313491/Zupanicu-istrazuju-i-zbog-prodaje-tvrtke-Ceste-Sisak-tajkunu-Zuzicu.html

Lisice na ruke i u Remetinac na mjesec dana dok se ne istraži kao što je dobio sindikalni čelnik


Doista je već glupo koliko bahatosti ima u ponašanju županice Lovrić-Merzel. Nije mi jasno kako Milanović ne vidi koliko ta osoba šteti ugledu SDP-a…

– doista je već glupo koliko bahatosti ima u ponašanju Milanovića. Nije mi jasno kako županica Lovrić-Merzel ne vidi koliko ta osoba šteti ugledu SDP-a…

– I love this game.
Pozdrav !

Meni nije jasno kako to liječnik Babić mora u Remetinec jer sudac zna da bi bježao u BIH a županica ne mora a ona par sati nakon emisije već radi ne pritisak nego linč na svjedoke. Možda zato jer joj je ministar Mrsić kum pa se kod takvih slučajeva DORH ne aktivira[emo_smijeh][emo_smijeh]

Možda zato jer joj je ministar Mrsić kum pa se kod takvih slučajeva DORH ne aktivira[emo_smijeh][emo_smijeh]

Zasto onda ne prozivate i ne vrsite pritisak na DORH, da pocnu raditi svoj posao?

G L U M I C A ……… !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

još bi logičnije bilo oduzimanje protupravno stečene imovine i zatvor, pa onda HZZ


G L U M I C A ……… !

K U M I C A ! najbolja za Dolac

Ak joj se dokaže bilo što nezakonito,a potom kazneno, jedino logično je da će morat u ćorku 🙂 Ako. Jedino logično. ili..?

Ako može jednom onda može i dvaput!

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/313599/Stankovic-pobrojao-cetiri-stvari-koje-moramo-znati-o-Merzel.html
Prvo,
‘imamo osobu koja tvrdi da je milijun državnih kuna potrošeno na potpuno izmišljene aktivnosti i na potpuno izmišljena radna mjesta’.

Drugo,
imamo radna izvješća tih savjeta iz kojih je razvidno da ta tijela ne rade ništa

Treće,
imamo indicije da ti savjeti koji postoje već četiri godine i koji su do sada potrošili oko pet milijuna proračunskih kuna služe samo zato da se zadovolje apetiti koalicijskih partnera SDP-a na županijskoj razini.

Četvrto,
o vjerodostojnosti tih savjeta dovoljno govori činjenica da je jedan od članova savjeta osoba koju se prijavljivalo za obiteljsko nasilje i da ga je županica opet i unatoč tome imenovala u jedan od tih savjeta, završava popis Stanković.

.


Možda zato jer joj je ministar Mrsić kum pa se kod takvih slučajeva DORH ne aktivira[emo_smijeh][emo_smijeh]

Zasto onda ne prozivate i ne vrsite pritisak na DORH, da pocnu raditi svoj posao?
[/quote]

Ajme.

Pritisak se vrsi svaki dan kada platis porez za ustanove koje ne rade posao.

Osim plaćanja poreza zar i da ljudi stanu ispred DORH-a i traže da rade?

Se Vi čujete?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close