S&P smanjio hrvatski rejting, recesija bi se mogla nastaviti i u 2014.

Naslovnica Forum Komentari članaka S&P smanjio hrvatski rejting, recesija bi se mogla nastaviti i u 2014.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

stiglo izvješće o (ne)radu Vlade, ima li Linić uopćekakvu diplomu ili samo partijsku preporuku ?

kako ćemo preživjeti još 2 godine ove vlasti??? [emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Sasvim očekivano. Na ovom forumu se odavno govori o svim lošim potezima u kojima samo pojedinci u vladi vide nekakav uspjeh.

Uostalom, svaka mjera do sada je bila usmjerena isključivo kratkoročnom punjenju proračuna. Uveli su ogroman nered u poslovanje prečestim izmjenama zakona i poreza, posvađali su se sa cijelim realnim sektorom i prozvali ih lopovima (ima i takvih naravno, ali većinom su ti vezani uz politiku), prestrašili su ljude i to se sve vraća…

Hmmm.
Nisam ekonomista niti “kojekakvi” analitičar te sam prorekao da će Hrvatska MOŽDA biti na nivou 2008 tek 2030god……ali sve te to možda.
Svatko tko misli da će izlazak iz krize biti za godinu-dvije je g..p.
Od kada znam za sebe (još od mrske nam bivše države) naš narod je uvijek u krizi.
Ono najbitnije, da bi se krenulo u sveopće reforme najbitnije je preustrojit državu (ukinuti županije i mnoge općine, podijeliti na regije te od tuda krenuti u sveopću reorganizaciju svega).
Sve ostalo je gubljenje vremena.

Ja bi da se SDP makne sa vlasti i da više nikad ne dođu na vlast. Ja bi da ih neeeema!

Ako može jednom onda može i dvaput!

sad više nismo smeće sada smo turbo smeće.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close