Novim zakonom o igrama na sreću porez na dobitke iznad 1.500 kn

Naslovnica Forum Komentari članaka Novim zakonom o igrama na sreću porez na dobitke iznad 1.500 kn

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

[emo_mrgud]

Tramell, nemoj biti razočaran…….ipak, mi se čini da je sada dobitaka
više – nego prijašnjih godina…
Šta su prije radili s tim silnim parama………..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

zato sam ja igrao uvijek sisteme 4 od 4,
nema poreza a cetvrtica kolko želiš,
samo ak odigraš prave brojeve…;

a gledajuć kak to ide barem je tako prije,
u samom startu se uzme od svih uplata 50%,
potom od velikih dobitaka, na kraju ostaje cca 35% realnih novaca
koje igrači vide, u biti sistem je jednostavan u igrama na sreću,

sreća je da te oporezuju…[emo_smijeh]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Znači dotle je došlo. Država je pred bankrotom. Oni mogu mazat oči naivnima sa ovim “razlozima” ovog poteza. Jedini pravi razlog je uzet u proračun i ono malo što ljudi dobiju, npr u kladionici.
Ovog su se sjetili preko noći i vjerojatno će stupit na snagu već u slijedećih par tjedana.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Naivni se zabavljaju nadama u čudesni dobitak koji bi im riješio životne probleme, promućurni se učlanjuju u stranke i tu nema čuda – dobitak je neusporedivo izvjesniji.

Ne bih se čudio da Vlada formira nekakvu agenciju koja bi se kladila na raznoraznim kladionicama i lutrijama s ciljem da se popuni državni proračun!! kad si očajan ili nesposoban zaraditi za sebe, onda se oslanjaš na sreću i vjeruješ da ćeš baš ti dobiti velike novce!! ovo je još jedan dokaz da Vlada ne zna, tj. jest da ne zna što bi uopće. Iz modela “pokušaj-pogreška” prelaze na nove, pošto je spomenuti uvijek rezultirao “pogreškom”!

Jel ovo ukljucuje oporezivanje netto place jer je i to neka vrsta igre na srecu?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

da a kome je u interesu zabraniti najam aparata za igre na sreću i propisati da priređivači takve moraju imati u vlasništu ?! opet neki lobi piše zakon

New Report

Close