‘Hrvatska ne treba međunarodno spašavanje unatoč petogodišnjoj recesiji’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Hrvatska ne treba međunarodno spašavanje unatoč petogodišnjoj recesiji’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

BRAVO GOP.VUJCIC;INACE BI NAM SE RUGALI;ETO TEK SU USLI U EU A VEC IM TREBA POMOC;MALO DOSTOJANSTVA I PONOSA;DOKAZAT DA MOZEMO IZACI SAMI IZ KRIZE;PA NISU ONI BOLJI OD NAS

Hrvatska mora nastaviti poboljšavati poslovnu klimu i vodit će blagu monetarnu politiku kako bi stabilizirala krhki oporavak i potaknula promjenu aktualnog trenda rasta javnog duga, dodao je Vujčić.

Da li jos netko vidi poboljsavanje poslovne klime i oporavak ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

pa vidiš, twixer, kako je danas gđa opačić odlučno i argumentirano reagirala na “uvredljiv” članak economista koji je napisao da je ova vlada nezainteresirana za ekonomiju i uopće se ne bavi njom.

“Ova Vlada je u dvije godine napravila puno više posla od dvije prethodne Vlade u osam godina, od toga da smo uveli red, neke stvari počeli u smislu reformi, neke smo već i završili. Nije uopće riječ o tome da smo nezainteresirani za bilo što”

pod ovim uvođenjem reda u ekonomiji naravno misli na to da su postigli da se puno biznisa ugasi pa im se taj svijet nedržavne ekonomije sada logično čini manje kaotičan nego na početku. a ove neke stvari, baš me zanima da li bi znala ijednu od njih navesti da su je pitali na što misli, pogotovo kod ovih nekih i završenih.

Meni jedino nije jasno jel ekipa iz Vlade zna da ne zna i prodaje maglu ili je stvarno uvjerena kao Opačić da oni rade “dobar posao i da su bolji od svih ranije”?[emo_smijeh]
Treba se samo sjetiti “Pipl mast trast as”

Ovi se bore sa HDZ-om a ne sa ogromnim slonom u sobi.

Spominjanje druge prijašnje vlasti više je smiješno.

Samo se mole bogu reizbora nista drugo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Meni jedino nije jasno jel ekipa iz Vlade zna da ne zna i prodaje maglu ili je stvarno uvjerena kao Opačić da oni rade "dobar posao i da su bolji od svih ranije"?[emo_smijeh]
Treba se samo sjetiti "Pipl mast trast as"

da, dobro pitanje.

Nažalost ova ekipa je najlošija do sada. A najbolji izgovor im je da su krivi ovi što su se u 7st naselili na našim prostorima 😀

Vujčić isto navodi vodu na mlin komunistima jer zna da će njihovim odlaskom i on dobiti košaricu.

mislim da bi vujčić kao guverner bio sretniji da na vlasti nisu kukuriku. ali baca fraze jer trtari pred milanovićem i linićem. ne toliko s obzirom na karijeru nego na onoj atavističkoj razini kvartovskih siledžija.

Vujčić isto navodi vodu na mlin komunistima jer zna da će njihovim odlaskom i on dobiti košaricu.

@ Bulja123 ,

ma kakvu košaricu ?
Dobit će nogu u guzicu i bit će proglašen najboljim guvernerom na svijetu kao i njegov predhodnik koji nam je toliko štete nanio.

http://www.vecernji.hr/felix/2014-01-18?close_url=/

.

New Report

Close