Banke zaradile 1,8 mlrd. kuna, gotovo upola manje nego 2012.

Naslovnica Forum Komentari članaka Banke zaradile 1,8 mlrd. kuna, gotovo upola manje nego 2012.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Depoziti rastu a kreditni plasmani se smanjuju!!!! Kretanja prihoda i rashoda uvjetuje i nalaže korporativno restrukturiranje.
Kao poduzetniku i partneru banaka nije mi ni u kom slučaju drago ovo što se dešava u bankama i oko banaka. Međutim i same banke su došle pred zid korporativnog restrukturiranja. Nema više i nikad više, bar se nadam, neće biti čuvenih događanja “SANACIJE BANKOVNOG SUSTAVA”!!!!
Međutim, što mi znamo o korporativnom restrukturiranju banke, odnosno banaka????!!! Što mi znamo o korporativnom restrukturiranju, odnosno što uopće znamo o restrukturiranju???!!!

Problem je banaka u tome da su menađeri i investitori naučili tablicu množenje , plus i minus.
Ugledni menađeri su shvatili da im tvrtka ostvaruje dobit 0,2% ili čak 0,5% a da im banka posuđuje novac po cijeni od 8 % ili čak i 10 %.
Iz toga proizlazi da je bolje ljudima dati otkaze i ležati nego proizvoditi gubitke.
Političari još nisu shvatili tu visoku matematiku , a kada će – nezna se .

.

krivi naslov treba stajati banke opljačkale građane za 1,8 mlrd.kuna manje nego 2012.g.

New Report

Close