Prvi put egzaktni podaci o kupovini u prosincu… Zahvaljujući fiskalizaciji

Naslovnica Forum Komentari članaka Prvi put egzaktni podaci o kupovini u prosincu… Zahvaljujući fiskalizaciji

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a što ste mislili da mi koji radimo i imamo privatni obrt ili poduzeće smo uzimali milione ne prijavljivajući, ljudi moji računi su se i prije izdavali i prijavljivao se promet puno veći nego što mnogi građani misle ali naravno zbog jednog manjeg djela se stvorilo mišljenje da smo svi lopovčine ali ne zaboravite da je to sve samo dio psihologije mase koju je slinić npuhao tako da bi uz veliku podršku većine isfiskalizirao sve ( evo ja se javljam da mi još i na pakšu stavi fiskalni blagajnu al neka bar umanji stopu ko ugostiteljima jel mnogo se..m pa neka ide na količinu)

pepe7

Ama fiskalizacija je bila namjenjena običnim ljudima, punjenju njihovih računa i blokadama i ovrhama nakon toga. Dok su primali novce na crno šta ćeš ovršiti…

Samo Hrvati ovčice to još uvijek ne shvaćaju. I dalje mnogi misle da su ugostitelji i Todorić najveći lopovi ove države i eto zbog njih nitko nema novaca…

Svaki dan, bilježeći rast prometa ….zahvaljujem Liniću na fiskalizaciji……
jer, poduzetnik – želi “čiste račune” ako je pravi poduzetnik.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koliko znam fiskalizacija je samo tehničko poboljšavanje sustava koji je i do tada postojao. Zar se i prije nisu morali izdavati računi? Zar se i prije nije nadzirao promet? I danas kao i prije daleko najviše nadziru se ugostitelji i trgovci, što je s ostalima? Koliko su više prometa prijavili odvjetnici, liječnici, stomatolozi, mehaničari, keramičari i slični? Razlika je samo u tome što se danas Panj pojavljuje u površnim medijima više nego svi dosadašnji ministri financija zajedno. Da je Panj iole uspješan ne bi se već sad početkom godine najavljivao rekordno brzi rebalans.

Jesam laik, ali mislim da bi svaki pošteni poduzetnik trebao bit sretan zbog fiskalizacije,jer se zbog soc nasljeđa udomaćilo ne izdati račun,zatajit itd….do kada, ‘drugovi i drugarice’? Svatko tko je pošteno plaćao porez imao je nelojalnu konkurenciju u neplatišama…rad na crno je posebna priča,oni koji nisu imali tvrtku mogu samo sanjat ljutnju zbog takvih stvari….Liniću treba dić spomenik,voljeli ga ili ne….čovjek barem pokušava dovest stvari u red…ja bih na njegovom mjestu odustao već 358 puta…


….Liniću treba dić spomenik,voljeli ga ili ne….čovjek barem pokušava dovest stvari u red…ja bih na njegovom mjestu odustao već 358 puta…

Kako ti objasnjavas cinjenicu da zemlje koje nemaju fiskalne kase imaju rast broja zaposlenih i rast ekonomije, a Hrvatska ima sve ekonomske parametre negativne od kada je Linic ministar financija.

Kada Linic jednog dana uspije ubrati 100% PDV-a i trosarina i kada svede rad na crno na 0%, ili blizu toga, da li ce Hrvatska imati vecu ekonomiju i da li ce imati visu zaposlenost stanovnistva?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


…Liniću treba dić spomenik,voljeli ga ili ne….čovjek barem pokušava dovest stvari u red…ja bih na njegovom mjestu odustao već 358 puta…

Kamo srece da je on vec odustao bilo bi puno bolje. Uvodjenjem reda je doveo do takvog nereda da je katastrofa neizbjezna.Ovo ti je ko i Kolumbo ploveci na istok dosao je na zapad.Kao i nasi ljevicari koji su isli toliko lijevo da su na kraju stigli ultradesno i da im je socijalna osjetljivost manja nego kod najdesnije desnice.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Liniću treba dić spomenik,voljeli ga ili ne….čovjek barem pokušava dovest stvari u red

Ne znam zašto ljudi misle da je posao ministra financija da “uvodi red”? Pa nije policajac, a još manje redar. Posao ministra financija je da osigura dugoročnu održivost državnog proračuna, to je ipak malo zahtjevniji i složeniji posao od pukog “uvođenja reda”. Sami procijenite koliko je taj proračun sada održiv, pod Linićevim ravnanjem.

New Report

Close