Koliko je Hrvata doista kupovalo hrvatsko?

Naslovnica Forum Komentari članaka Koliko je Hrvata doista kupovalo hrvatsko?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

izglasali ste ulazak u EU pa sad trpite posljedice toga – jaki pad prodaje, propadanje firmi, deseci tisuća otkaza, nastavak pada BDP-a…

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

Kao se zove ovaj model Adidas tenisica, što ga je nekad nosila tenisačica Mary Pierce?

[IMG]http://www.linternaute.com/sport/diaporamas/tennis/mary-pierce/image/2.jpg[/IMG]

Ja sam kupio Vegetu. Drugi hrvatski proizvodi mi ovdje nisu dostupni.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ja sam kupio Vegetu. Drugi hrvatski proizvodi mi ovdje nisu dostupni.

***drugi ni ne postoje… mi ne smatramo robu iz Burme, Vijetnama, Turske i Kine prepakirane u naše omote – hrvatskom robom

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Sad su svi europski proizvodi naši domaći. Ne znam što bi vi? Ušli smo u EUa glumili bi uskogrude balkance?
Ne ide to.
I svakako treba ugasiti one komorine stupidne akcije; kupujmo hrvatsko i slično.


Sad su svi europski proizvodi naši domaći. Ne znam što bi vi? Ušli smo u EUa glumili bi uskogrude balkance?
Ne ide to.
I svakako treba ugasiti one komorine stupidne akcije; kupujmo hrvatsko i slično.

***da bas, Burma, Vijetnam, Turska i Kina su sila osovine Europske Unije… i naravno da treba ugasiti komoru i “stupIdne akcije kupujmo Hrvatsko” i to treba unaprijediti u “kupujmo Srpsko ili kupujmo Tursko” i iz Hrvatskog grba treba maknuti šahovnicu, a na kraju iz iz imena države treba maknuti slova H,R,V,A,T,S,K,A i za svaki slučaj i slova C,R,O,A,T,I,A i treba zabraniti sanskrt jer se tamo prvi put spominje Croat

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Kupujem isključivo , kao i ostali Hrvati Hrvatske proizvode samo ako su dobri , kvalitetni i po cjeni prihvatljivi.

Priznajem , nije to baš mudro , jer je konkurencija naših Kolonizatora vrlo nasilna i često dotirana od matičnih država.

Šta je još interesantno u Lidlu ,Sparu , Kauflandu ,Merkatoru….?
U prošloj godini su radili sa gubitcima (za razliku od Konzuma i ostalih Hrvatskih trgovina).

Nema dobiti – ne plačaju Hrvatskoj porez na dobit !

Rezime :
uništavaju Hrvatsko gospodarstvo , povečavaju nezaposlenost u Hrvatskoj , jačaju svoje gospodarstvo , zapošljavaju svoje radnike…

Kupujte Hrvatske proizvode u Hrvatskim trgovinama !

S kupnjom Hrvatskih proizvoda čuvate radna mjesta Hrvatima u Hrvatskim tvrtkama i jačate Hrvatsko gospodarstvo !

Barbosa :

sada je jasno zašto svi strani trgovački lanci imaju iskazan gubitak…

sav repromaterijal sa unaprijed uračunatim maržama prodaju hr podružnicama tako da dobit ostaje matičnim državama a hr radnike podmiruju od marži na domeće artikle i najma polica…i

domaći poduzetnici se već uveliko vode ovim primjerom pa sjedišta tvrtki registriraju u sloveniji ili slovačkoj…

ali i strancima je postalo flustrirajuče poslovati u hr tako da je polovica već otišla a druga polovica ima spakirane kofere ćega su jugoslaveni prekršteni u euroslavene uvelike svijesni i

što prije žele učvrstiti pozicije sa uvođenjem poreza na nekretnine u stvari žele provesti nacionalizaciju kao i 45.
Barbosa
KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON – OTPOR POSTAJE POTREBA

.

New Report

Close