Pravila su ista u cijeloj EU, ali u Hrvatskoj ne

Naslovnica Forum Komentari članaka Pravila su ista u cijeloj EU, ali u Hrvatskoj ne

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

u ovoj banana zemlji je birokracija sama sebi svrha

...ladies and gentlemen....AC/DC

napokon jedan dobar intervju koji pretresa prave teme. zašto li nema toga više u poslovnom.

kad biste samo zašli među prave privatnike, imali biste napretek poslovnih tema, no izgleda da je lakše prepisivati budalaste izjave članova vlade.

Trebalo bi napraviti propis da svaki poduzetnik mora zaposliti po jednog inspektora.ako se vidi da to nije dosta onda po dva.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

kako ovaj trkelja gluposti,
Zamisli moraju još jednu osobu zaposliti koja će pratiti zakonodavtsvo, pa to je stvarno strašno, uistinu [emo_zloban]

Onda ovdje navodi oko bolovanja, znam iz prve ruke da svim djelatnicama (prvesntveno) se prijeti otkazima i drži ih se ma ugovorima na 3 mjeseca i tako stalno produžavaju, ako ti slučajno padne na pamet otići na bolovanje, letiš odma, bez puno rasprave, obična smeća autrijska.

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


kako ovaj trkelja gluposti,
Zamisli moraju još jednu osobu zaposliti koja će pratiti zakonodavtsvo, pa to je stvarno strašno, uistinu [emo_zloban]

Onda ovdje navodi oko bolovanja, znam iz prve ruke da svim djelatnicama (prvesntveno) se prijeti otkazima i drži ih se ma ugovorima na 3 mjeseca i tako stalno produžavaju, ako ti slučajno padne na pamet otići na bolovanje, letiš odma, bez puno rasprave, obična smeća autrijska.

Dobrodosli u kapitalizam. No, cijeli intervju je lijepo odradjen i ciljano pogadja u srz.

Onda ovdje navodi oko bolovanja, znam iz prve ruke da svim djelatnicama (prvesntveno) se prijeti otkazima i drži ih se ma ugovorima na 3 mjeseca i tako stalno produžavaju, ako ti slučajno padne na pamet otići na bolovanje, letiš odma, bez puno rasprave, obična smeća autrijska.

Stvarno su smece, ne zele placati ljude koji ne rade.

New Report

Close