Dionica ili dionice koje su najbolje i najgore prošle kroz korekciju

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Dionica ili dionice koje su najbolje i najgore prošle kroz korekciju

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jako je bitno odabrati u svoj porfelj dionice na koje će korekcija imati što manje učinka.Molio bih vas da stavite samo likvidne dionice.

Najbolja ULPL,INGR
Najgora JNAF -njen prijašnji rast nije temeljen na poslovnim rezultatima nego na špekulacijama

SAM PROTIV SVIH

Tnpl najbolje prolazi kroz ovaj period,,,dok sam razoćaran sa adpl-om..

pa HDEL ocito.. i INGRA.. a najgora je definitivno EIG

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

JNAF, RIVP, KOEI, MAIS, MLDN, BZJK, PTKM, DDJH, DKVS, MIV,… – tuga, jad i bijeda

Sva sreća da sam sav u kešu, jer bih inače plakao

Hell is Empty and all the Devils are Here

CRLL..banana…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

jnaf, tisk, koei – loše
hdel – dobro

Mislim da je i LEDO zaslužio da bude među najboljima

SAM PROTIV SVIH

ADPL definitivno caruje …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Nominiram i najveći promašaj/podbačaj godine : FNVC. Ko Balaban kad je u Villu otišao

Hell is Empty and all the Devils are Here

evo vam i moje PODR, jedva zivu glavu nekidan izvukoh [smiley14]

hate red

DKVs-uzas FIMA uzimala sve u 16 na 230, sada 174 (pad 32%).
Najbolje -INGR ali to je do prve kotacije pa nije najbolja. Glasujem za TNPL i DLKV. Ostalo banana.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

LEDO je rastao zahvaljuci poslovnih rezultata, zahvaljujuci njima se i odrzao,a bude i explodirao! ULPL je na “dopingu”..odrzao se i narastao zbog dokapitalizacije..[smiley2]

janaf je najvise krahirao..[smiley12]

posjedujem obje dionice..doduse omjer je 6:1 za ledo u postotcima[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Najbolje se drži ZLAR, za koji smo i u raspravi utvrdli da najbolje podnosi potrese na tržištu.
Bio je na 600, a sada je 590 kn
Naravno ATPL, ali ona samo raste. Drugu tendenciju ne poznaje u zadnje vrijeme.

RIZO-PUSIONA TOTALNA,INGR i ATPL caruju barem zasad[smiley6]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close