Nakon dobrih rezultata, enigmatski odlazak Mudrinića: Zašto baš sada?

Naslovnica Forum Komentari članaka Nakon dobrih rezultata, enigmatski odlazak Mudrinića: Zašto baš sada?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zato što je ovdje dobivao 15 a tamo u upravi DT će dobivat valjda 50 tisuća eura plaće…

Oba predsjednika ga čekaju taman im fali podpredsjednik(U REMETINCU)!

Zašto?
Pa kompa Vidošević je otišel.Možda bježi što dalje od njega?;))

Kako bi rekao dr. Ivo ” ..ja sam svoju dionicu odradio, sada je red na nekog drugog..”. I to je u početku bilo enigmatski jelda? [emo_smijesak]

I moj polupismeni susjed bi bio još uspješniji,(nebi davao podobnoj stranci i njihovoj bratiji), na čelu firme kao što je bio HPT sa vrlo stručnim i strukovno respektabilnim kadrom, tehnologijom i DTK mrežom, sa mogućnostima fiksne linije u svaki stan ili građevinu, i sve to bez tržišne konkurencije, a o mobilnoj da ne pričamo. HT-u zadnjih godina ne cvatu ruže, zašto sada ne pokaže svoje sposobnosti? Pitam se zašto ga nisu stavili u DTK, DTR,Industrogradnju itd itd, pa tamo pokaži svoju sposobnost menagera.

Razmontirali i jeftino prodali Hrvatske telekomunikacije, jasno sve “transparentno” i sad mu se švabi odužuju sa izmišljenim mjestom i velikim bonusom,….ipak im je donio bogatstvo

Svi mislimo isto: Deutsche Telecom, odužio se Mudriniću za IPO u kojem su sudjelovali svi građani Rep.Hrvatske…a neki su dugo , duuuuugo, otplaćivali
kredite za majku u Njemačkoj……i pitaju se : što im je to trebalo, danas
kad vide cijenu dionice…..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

DOBRIH REZULTATA? Pricamo mi o istoj kompaniji ? Konkurencija ih tuče, ali doslovno tuče na svim poljima, a oni su kao uspješni ? Tarife za fiksnu telefoniju nisu mijenjali 100 godina, internet im je bezobrazno skup, jedino u cemu su uspješni je otpuštanje radnika! Umjesto da se “poprave” u svojoj osnovnoj djelatnosti, oni sad idu u “svaštarenje”.

New Report

Close