Milanović potvrdio pregovore oko prijevoza opasnih kemikalija iz Sirije

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović potvrdio pregovore oko prijevoza opasnih kemikalija iz Sirije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ma super, neka dođe do neke havarije i adio! [emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Ovaj je gori od najgorih chethnika u ratu … stvarno je raja previse tolerantna jer ovo prelazi sve granice zdravog razuma.

Nemam riječi.

Znači spreman je riskirati havariju nad jedinim preostalim zdravim dijelom hrvatske ekonomije i hrvatske budućnosti jer bi havarija uništila floru i faunu Jadrana

Imenovati skrbnika za ovo malodobno derište. Pod hitno.

Ako stavimo vladu da vodi saharu
za 4 godine ćemo imati krizu pijeska

jel to ono oruzje koje je albanija odbila? ljudi, pa mi nismo zasluzili drzavu.

...povijest se ponavlja...


jel to ono oruzje koje je albanija odbila? ljudi, pa mi nismo zasluzili drzavu.

***vi je sigurno niste zaslužili, mi barem imamo nenarodnu protuhrvatsku vlast koja nam hoće sjeme zatrti, a koji je izgovor vama u Srbiji?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!



jel to ono oruzje koje je albanija odbila? ljudi, pa mi nismo zasluzili drzavu.

***vi je sigurno niste zaslužili, mi barem imamo nenarodnu protuhrvatsku vlast koja nam hoće sjeme zatrti, a koji je izgovor vama u Srbiji?
[/quote]

uplati dopunsko zdravstveno pa put psihijatra, iako sumnjam da ti itko može više pomoći, osim eventualno primarijusa jovana raškovića. on za ovakve ima dijagnozu.

...povijest se ponavlja...


jel to ono oruzje koje je albanija odbila? ljudi, pa mi nismo zasluzili drzavu.

oooo, evo matorčuge! što je bre, kako je u otadžbini??? nije valjda da su te zemljaci proterali??? [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]



jel to ono oruzje koje je albanija odbila? ljudi, pa mi nismo zasluzili drzavu.

oooo, evo matorčuge! što je bre, kako je u otadžbini??? nije valjda da su te zemljaci proterali??? [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]

a evo, pevamo bože pravde i čekamo ruski plin da krene na slavinu.

...povijest se ponavlja...

MILANOVIĆ IZGUBIO VEZU SA STVARNOŠĆU:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pirsic-o-tranzitu-kemikalija-iz-sirije-to-je-rizican-potez-i-dokaz-da-je-milanovic-izgubio-vezu-sa-stvarnoscu/715916.aspx

.

odobriti pod uvjetom da cijela vlada bude prisutna na brodu prilikom pretakanja

Ma Milanović vas je naguzio.
Nema to veze s nikakvim pretakanjem otrova.
Večernji:
Milanović i nije baš bedak.
Sirijskim bojnim otrovom prikrio je kresanja koja mu naređuje Bruxelles
Pokušajte pogledati sva tri nacionalna središnja dnevnika. U sat i pol, ako su televizije u formi, progledat ćete i dobiti i “periferni vid”. Sinoćnja prezentacija otkrila je da naš premijer i nije baš bedak. Lukavac je, dan prije posijao je vijest, za koju bi i amater zaključio da je podmetačina, a dan poslije samo je morao čekati i promatrati tko se ulovio, a tko je u drugi plan pomaknuo ono bitno­ da Bruxelles već preuzima komande nad hrvatskim financijama i nalaže što treba i koliko kresati.

http://www.vecernji.hr/milanovic-i-nije-bas-bedak-sirijskim-bojnim-otrovom-prikrio-je-kresanja-koja-mu-nareduje-bruxelles-908660

.

New Report

Close