Vesna Pusić: 35 posto ljudi prepoznalo je liberalnu ideju i važnost slobode

Naslovnica Forum Komentari članaka Vesna Pusić: 35 posto ljudi prepoznalo je liberalnu ideju i važnost slobode

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ne nego je 35% ljudi nasjelo na vaše laži i prljavu medijsku harangu protiv neisomišljenika i glasalo protiv! da su znali istinu tj. da je u hrvatsdkim zakonima i sada istovjetna definicija braka kakva je bila na referendumu, odnosno da se referendumom ne oduzima nikome ništa, bar pola tih koje ste prevarili glasalo bi također “ZA” !!!!

100% izašlih građana glasalo je za demokraciju.
To što jedna primitivna osoba snatra da samo oni koji glasaju kako ona misli su demojrati je zabrinjavajuće za hrvatsko društvo.
Jezik Pusićke je pun mržnje i netolerancije, i pun fašističko-komunističkih ideja shvaćanja demojracije.
Demokracija – to sam ja.
Ustav RH – to sam ja.
Žalosno je da je čak 35% izašlih građana prepoznalo te i takve ideje kao svoje.
Ali i to je sastavni dio demokracije.
Izmjenama Ustava će se pored zaštite zličinaca i Referendum praktički onemogućiti.
Koliko od tih 35% izašlih birača to zna?

Bile su dvije opcije. Njezina je izgubila. Sada neka slobodno oplakuje svoj nespjeh. Bit će ih još.

Štogod ovi danas kmečali i kukurikali, a hoće, ostaje ono najbitnije:dobili su još jedan veliki nokaut i sve više teturaju

ČAK 35 % u HRVATSKOJ JE KORUMPIRANO,

ovo je bila idealna prilika da Institucije sistema razotkriju najveću Državnu Korupciju.
Samo su trebali pogledati snimke onih Parazita koji su glasali Protiv.
Svi su oni korumpirani !

Većina političara je korumpirana jer je to takav sistem , sami su si izglasali velike nezarađene plaće i privilegije.
Pa neće valjda glasati protiv sebe i svojih intersa ?

Korumpirani novinari kojima su političari smanjili porez PDV na 5 % !
Pa ne mislite da će novinari glasati protiv svojih interesa ?

Razni ugostitelji koje je Vlada korumpirala sa smanjenjem poreza na 10 % .
Neće glasati protiv svojih interesa.

Razne pevaljke ,glumice , sponzoruše , poliprostitutke koje su na Državnim Jaslama.
Ne mislite da će glasati protiv sebe i svojih interesa?

Razni sportaši koji su dobili doživotnu apanažu .
Ne misliš da će glasati protiv sebe.

Čak 50.000 raznih udruga koje parazitiraju na Državnim jaslama .
Neće glasati protiv ruke koja ih hrani ?

Molim te provjerite snimke onih koji su glasali Protiv !
Dali među njima vidite nekoga a da ne Parazitira na Državnim Jaslama ?
Dali vidite nekoga među njima da svojim rukama stvara nove vrijednosti , da ostvaruje dobit , i da plaća na to porez?

.

BABA, KUŠ!!!!!

Ako može jednom onda može i dvaput!

65% je velika većina bakice Pusić, a Vi ste izgubili! Kukurikuuuuuu![emo_smijeh]

POTPORA I ODUŠEVLJENJE IZ FRANCUSKE

HRVATI SU POKAZALI CIJELOM SVIJETU DA SE PITA NJIH A NE POLITIČKE ELITE :

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/106866-foto-potpora-i-odusevljenje-iz-francuske-hrvati-pokazali-cijelom-svijetu-da-se-pita-njih-a-ne-politicke-elite.html

.

New Report

Close