Ovo je prema Hajdašu Dončiću najbolji ugovor o koncesiji koji je RH ikada potpisala

Naslovnica Forum Komentari članaka Ovo je prema Hajdašu Dončiću najbolji ugovor o koncesiji koji je RH ikada potpisala

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To su Račan i Tomčić govorili i za Sunčani Hvar pa znamo kako je završilo.

To su Radimir čačić i Stanko Kovač tvrdili za projekt gradnje autocesta pa ih sad gledamo nekome pokloniti.

To su tvrdili Sanader i Kalmeta za projekte JPPa, Plivu, Inu, pa znamo kako je završilo.

To sada tvrde Hajdaš i Milanović za ZLZ, CO, HPB i HŽ, pa ćemo i to u dogledno vrijeme vidjeti.

Guske u magli tek sad shvatile šta im znači zračna luka:

http://www.vecernji.hr/felix/2013-11-22?close_url=/ [vecernji.hr]

Zračna luka: Štrajkači traže pisana jamstva da neće ostati bez prava

Radnici ne žele Francuze: ‘Koncesionirajte si vi Zokija!’

Previše je tajnih mračnih poslova već odrađeno ispod stola a prva lopata kasni ohoho mjeseci i godina.
Umjesto da priznaju da su ih Francuzi bez love naguzili i da ponište ugovor.
Imam špulius da neće dobiti ni eura od koncesije već da će morati njima plaćati odštete iz loše sastavljenog tajnog ugovora.
[emo_palacd]

.

prema Hajdaš Dončiću, kojeg jedino Milanović uvažava kao stručnjaka, treba uvesti neki zabavni kutak na PD

prihod od trošarina na motorni benzin i plinska ulja dosad izdvajano u iznosu od 60 lipa po litri za gradnju i održavanje cestovne infrastrukture ubuduće usmjerava u iznosu od 20 lipa po litri HAC-u, 80 lipa HC-u, a 20 lipa po litri postat će i prihod HŽ Infrastrukture

To mora bit da je odlican ugovor evo bas gledam iz ove logike da se trosarina za koju se do sada izdvajalo 60 lipa po litri preusmjeri na nacin da ce na preusmjerenom kraju izac kuna i dvadeset.Treba sto vise ovih naknada i trosarina preusmjerit jer se u procesu preusmjeravanja stvara 100% ciste dobiti.Ovaj izum Hajdas Doncic treba patentirat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

copy/paste: “Po njemu prvi puta nema rizika prometa i prvi puta se naknada plaća Hrvatskoj”, kaže ministar Siniša Hajdaš Dončić.”

***mene samo zanima kome sad to plaćalo, Zanzibaru?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


prihod od trošarina na motorni benzin i plinska ulja dosad izdvajano u iznosu od 60 lipa po litri za gradnju i održavanje cestovne infrastrukture ubuduće usmjerava u iznosu od 20 lipa po litri HAC-u, 80 lipa HC-u, a 20 lipa po litri postat će i prihod HŽ Infrastrukture

To mora bit da je odlican ugovor evo bas gledam iz ove logike da se trosarina za koju se do sada izdvajalo 60 lipa po litri preusmjeri na nacin da ce na preusmjerenom kraju izac kuna i dvadeset.Treba sto vise ovih naknada i trosarina preusmjerit jer se u procesu preusmjeravanja stvara 100% ciste dobiti.Ovaj izum Hajdas Doncic treba patentirat.

Krivo kolega, do sada se u litri goriva obračunavalo 60 lipa trošarine za HAC i 60 lipa trošarine za HC, ukupno 1,20 kn a po novome će biti raspoređeno kako ste napisali.

A ni slova o tome da su potpisali da Francuzi netrebaju plaćati za koncesiju (!) ako neće biti toliko i toliko prometa .

A dobro se zna da neće biti.

Imam špulius da će Vlada čak Francuzima plaćati ako neće biti toliko i toliko prometa , kao što plaćaju i drugim koncesionarima .

.

@Turion
To nije ono sto pise u clanku.U clanku kaze da Hajdas Doncic 60 lipa pretvori u 120. SVaka mu cast na tome.Decko ima zlatne ruke.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Vrlo su opasni po drustvo ljudi koji sami sebe hvale.

ak čitam samo naslov, znači

da može i bolje…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close