Po trošku i uvjetima poslovanja Hrvatska je druga najgora zemlja Europske unije

Naslovnica Forum Komentari članaka Po trošku i uvjetima poslovanja Hrvatska je druga najgora zemlja Europske unije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To će sve crveni aparatičeki unerediti,njima je ekonomija zadnja rupa na svirali.

bez brige, to je samo privremeno, ne bude dugo druga.

po volumenu smo isti kao Srbija, ali na tom tržištu doći će ubrzo do velikog rasta. Mi takav napredak ne možemo ni sanjati.

oni imaju niske plaće, tko će ovdje raditi za 300 EUR-a?

Mi smo si nabili nerealno visok standard,i sada svi cvile jer dalje ni ide a nitko nema muda rezati.

Prije će netko izvana otvoriti pogon u Srbiji i platiti 333 EUR-a radnika, nego ovdje gdje mora tog istog radnika platiti 800 EUR-a.

Kako će se to rješiti?

A.Babic je kao pomocnik ministra i clan brojnih NO u doba prve Sanaderove vlade izjavio”da ce stope rasta biti 6-8% te da ce Hr uvoziti radnu snagu ….” koji bezveznjak

BigBoffin

Budućnost je u PSN[emo_smijeh]

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

kako je premijer izjavio da više nema natrag, nego samo naprijed, uskoro se možemo očekivati na prvom mjestu


kako je premijer izjavio da više nema natrag, nego samo naprijed, uskoro se možemo očekivati na prvom mjestu

Pa kad s drugog mjesta dodjes na prvo to je naprijed,a ne natrag.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


po volumenu smo isti kao Srbija, ali na tom tržištu doći će ubrzo do velikog rasta. Mi takav napredak ne možemo ni sanjati.

oni imaju niske plaće, tko će ovdje raditi za 300 EUR-a?

Mi smo si nabili nerealno visok standard,i sada svi cvile jer dalje ni ide a nitko nema muda rezati.

Pitaj zene koje rade u Calzedoniji koji su u Varaždinskoj zupaniji u zadnjih par godina izgradili 2 tvornice i logistički centar kolike place imaju… tocno toliko .. 300 eura neto.

New Report

Close