Pusić: Najosjetljiviji koji imaju kredit u švicarcima… Neš’ ti osjetljivije

Naslovnica Forum Komentari članaka Pusić: Najosjetljiviji koji imaju kredit u švicarcima… Neš’ ti osjetljivije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Boji li se ova žena imalo Boga ?

Pa jesu li ljudi sa kreditom bilo u CHF, EUR ili KN zaista najosjetljiviji dio ovog društva???

a šta ste drugo očekivali.ljevičarku osjetljivu na socijalne probleme?nažalost su lijevo orijentirani ljudi slijepi od idelogije pa ne vide kako su ti isti političari koji im prodaju socijalističku ideologiju ultra bogati.
pa sam karl marx je bio bogati nasljednik.

samo mi nije jasno kako im se to slaže sa ideologijom ali i tito im je propovijedao socijalnu jednakost a vozio se u kadilaku po brijunima i pušio cigare sa kube.a i danas mu se klanjaju.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

nisam vesnin fan, ali dobro je rekla. pa nije sirotinja digla kredite nego visi i visoki srednji sloj jer sirotinja i ne moze do kredita. tako sam je ja shvatio. osim toga, ;uo sam da je vesnin otac bio neki duznosnik u NDH tako da sumnjam da je ona lijevo orjentirana.

...povijest se ponavlja...


Boji li se ova žena imalo Boga ?

Pa što bi se bojala Boga, kada ne vjeruje u Boga.
Ona vjeruje u dugine boje, a to je nešto sasvim drugo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Boji li se ova žena imalo Boga ?

Pa što bi se bojala Boga, kada ne vjeruje u Boga.
Ona vjeruje u dugine boje, a to je nešto sasvim drugo.

lp
[/quote]

ajd ne laprdaj gluposti. sad ste svi veliki hrvatine i katolici, a u doba juge bili ste djeca oficira i partijaca. takvi mi se najvise gade. sto to niste u jugi pricali dok smo za vas robijali.. sad pljujete zenu iz ideoloskih razloga a rekla je istinu. pa nisu prosjaci dizali kredite na 30 godina

...povijest se ponavlja...

…pa nisu prosjaci dizali kredite na 30 godina

Na kojim si ti drogama ?!![emo_vrtimise]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

pa nek banke objasne zašto su večinom stambenim kreditima u chf digli kamatu sa 4 % na 6,5% dok im je u isto vrijeme franak skočio 40-50%.

zar im nije bila mala zarada na valutnim razlikama nego su svima još digli kamate 50%.
trebalo bi ih tužiti za zločinačku organizaciju jer su se udružili zajedno da unište građane.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


…pa nisu prosjaci dizali kredite na 30 godina

Na kojim si ti drogama ?!![emo_vrtimise]
[/quote]

o čemu ti pričaš? žena je rekla samo ono što svi znamo. da bi digao kredit moraš nešto imati (plaću, nekretninu, dionice itd) a to znači da nije sirotinja dizala kredite. ja sam tako shvatio mrmljanje vesne pusić. ne znam kako ste ga svi vi shvatili drukčije. poanta je da je najosjetljiviji dio građana upravo teška sirotinja i socijala a ne mi koji ponešto imamo pa dižemo kredit da kupimo luksuzna dobra poput stanova i automobila.

...povijest se ponavlja...

Krokodilčiću opet laprdaš. Otkada je stan luksuz? Pa u tvoje doba socijalizma su se stanovi besplatno dijelili po partijskoj liniji. Automobili jesu luksuz ali pametni ne kupuju auto na kredu. Od ovih u Vladi ne znaš tko je bahat, bahatiji, najbahatiji.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Delboy je u pravu, ali činjenica je da su banke bezrazložno podigle kamatne stope na te kredite.

Pa ipak pravi problem će uskoro biti krediti uz valutnu klauzulu u euru. Naročito kad euribor krene rasti. Tamo šišanac tek slijedi.

Ni Linić nije puno pametniji sa enormnim zaduženjem u usd.



…pa nisu prosjaci dizali kredite na 30 godina

Na kojim si ti drogama ?!![emo_vrtimise]
[/quote]

o čemu ti pričaš? žena je rekla samo ono što svi znamo. da bi digao kredit moraš nešto imati (plaću, nekretninu, dionice itd) a to znači da nije sirotinja dizala kredite. ja sam tako shvatio mrmljanje vesne pusić. ne znam kako ste ga svi vi shvatili drukčije. poanta je da je najosjetljiviji dio građana upravo teška sirotinja i socijala a ne mi koji ponešto imamo pa dižemo kredit da kupimo luksuzna dobra poput stanova i automobila.
[/quote]

Ma ljudi kod nas samo crni i bijelo. Samo se gleda tko je rekao, a ne i što je rekao. Vesna Pusić je kao i cijela vlada uglavnom nesposobna i neće napraviti ništa korisno (ali po meni to nije novo i uz par izuzetaka takve su bile sve vlade od nastanka države).

Ali zar ćemo stvarno reći da ljudi koji mogu dići kredit neovisno od valute su najugroženiji??? Pa ne možeš vjerovati. Koliko ima ljudi koji nikad neće moći dobiti kredit ni po 30 % kamate ni u jednoj valuti?


Delboy je u pravu, ali činjenica je da su banke bezrazložno podigle kamatne stope na te kredite.

Pa ipak pravi problem će uskoro biti krediti uz valutnu klauzulu u euru. Naročito kad euribor krene rasti. Tamo šišanac tek slijedi.

Ni Linić nije puno pametniji sa enormnim zaduženjem u usd.

Ovo je možda offtopic, ali zašto misliš da će Euribor rasti? Neke su najave da će ECB krenuti sa ekspanzivnijom monetarnom politikom usprskos Njemačkoj.

http://www.bloomberg.com/news/2013-11-20/ecb-said-to-consider-mini-deposit-rate-cut-if-more-easing-needed.html

http://www.finance.si/8351680/V-ECB-namigujejo-naslednjo-potezo—tiskanje-denarja


Krokodilčiću opet laprdaš. Otkada je stan luksuz? Pa u tvoje doba socijalizma su se stanovi besplatno dijelili po partijskoj liniji. Automobili jesu luksuz ali pametni ne kupuju auto na kredu. Od ovih u Vladi ne znaš tko je bahat, bahatiji, najbahatiji.

meni se obraćaš, meni kojem su oduzeli 5 zgrada u zagrebu 1945. godine da bi dali tebi i tvojem starom koji je 90-te prešao u HDZ? stan je luksuz, osim u socijalizmu gdje ste ti i tebi slični dobili moje stanove , a onda vam je general omogućio da postanete vlasnici istih. i sad se nađe jedan takav da meni prosipa pamet. da nije bilo tebe i tebi sličnih ja ne bi morao ulagati u dionice jer bi imao oko 20.000.000 eura na računu. sram te bilo kakve gadosti pišeš. a to što si indoktriniran je tvoj problem. ja nemam problema reći da je žena u pravu bez obzira na moje politično stajalište. ti to ne možeš jer nemaš mozga. tebi da pusićka kaže da je nebo plavo, ti bi rekao da nije jer ona ljevičarka ne zna.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close