U Avenue Mallu urušio se strop

Naslovnica Forum Komentari članaka U Avenue Mallu urušio se strop

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“prskalice” se ne mogu uključiti a da se ne uključi alarm, niti se mogu aktivirati slučajno, a ako nitko nije ništa čuo pola sat do sat vremena, onda to znači da su oni koji su dužni biti u pripravnosti bili “na kavi”.

ili lažu ili defacto priznaju kako nemaju propisanu službu nadzora, vjerojatno “zbog štednje”.

u normalnoj državi bi to bilo sasvim dovoljno za ozbiljnu policijsku istragu, a kod nas do toga realno može doći samo ako negdje nastanu teška stradanja.

grozno je znati da policija i inspekcije “žmire” a u takvim centrima se okuplja velik broj ljudi, i djece. valjda će nešto ipak uraditi.

Ha, ha, ha koja muljaža da bi se prikrila loša kvaliteta radova! Pa na slici se vidi d aknauf nije mokar nego se urušio jer je loše postavljen i održavan! I tako dok netko ne strada u tim centrima za raju….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ova zemlja puna je kvazistručnjaka koji sve znaju, da mi ih je vidjeti čime se bave.


ova zemlja puna je kvazistručnjaka koji sve znaju, da mi ih je vidjeti čime se bave.

Nemojte tako…, samo stručnjaci mogu mijenjati djelatnosti k´o čarape i u svakoj biti naj, a ako je djelatnost potpuno nepoznata (i upitno potrebna) i njemu i nama to je samo plus…
Još jedino ne znam kako se uklapa činjenica da taj ekspert veliki biznismen -stručnjak u svakoj novoj djelatnosti napravi novi veliki dug…
Ali uvijek mu se dozvoljava nova mogućnost i tako unedogled, neki ga cijelo vrijeme nazivaju stručnjakom

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

New Report

Close