Ispod Vidoševićeve kuće otkriven tajni bunker pun umjetnina!

Naslovnica Forum Komentari članaka Ispod Vidoševićeve kuće otkriven tajni bunker pun umjetnina!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

bunker bio tako tajni da ga je hrvatska policija odmah našla!? projektantu odmah oduzeti licencu.

Nek nastave kopati dublje, jer ispod bunkera je sakriveno blago faraona Tutankamona.[emo_smijeh]

kvalitetna umjetnina je jedna od najprofitabilnijih investicija jer potražnja na tržištu umjetnina konstantno raste, umanjuje porez a vlasniku donosi prestiž i ugled…

isto tako, kvalitetna umjetnina ima svoju nominalnu vrijednost te se tako često koristi i kao sredstvo plačanja unutar određenih krugova koji ne žele da se vidi porijeklo i trag novca

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Izgleda da je Prekrižje puno rupa [emo_smijeh].
Treba provjeriti da ne nastanu klizišta.

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

…a,hebote,i ja volim slike i ostale umjetnine…[emo_zacudjen]

…al to je izgleda postalo politički opasno…srećom da nemam više zidova gdje bi objesila još koju sliku,a i mogla bi razmisliti kako i da ove sklonim,za svaki slučaj…[emo_mrgud]

…i onda da okačim Wilerove goblene…[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

sad mi je malo došlo ono natrag kad je Mesiću neki frend dao pare da si kupi dva bure…ovaj dva stana….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

ma nisu to njegove slike to su od Sanadera, on mu ih je samo pričuvao

Ideje naše benzin Vaš!

Policija je zeznula stvar, te slike je trebao naći neki arheolog za jedno 2000 godina. I onda reći, pogledajte kako je i među ovim primitivcima bilo uglednih ljudi.

kao prvo, kuća je mamina, nadan je samo podstanar, a kako je investitorica predvidjela podzemne prostorije, nadan se odmah dosjetio da se i on mora uključiti u podzemlje i počeo je njuškati svojim istančanim njuhom gdje ima skupih slika po jeftinoj cijeni,

a drugo, kako sam reče: “Vidošević je navodno pokušao objasniti da je taj prostor u tajnom statusu kako bi se umjetnine zaštitile od potencijalnih lopova, piše Večernjak.” -iz te izjave se može zaključiti da se radi o čovjeku, koji razmišlja kako zaštititi svoju teškom mukom stečenu imovinu, jer da je tako razmišljao prethodni vlasnik, slike kod potencijalnog nadana ne bi ni bile

Nadane, kultura nije preprodaja ukradenih slika, nego odnos prema životu i živim bićima.

Da li možemo znati – da li je projektant iz INGRE, obzirom da je Ingra-gradnja
izvođač??? Nezamislivo……….neshvaljivo………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Svak je nevin dok mu se pravomoćnom presudom ne dokaže suprotno !
I Sanader !
I Vidošević

Recimo kao Zagorac ,
za diamante koje nije nitko nikad vidio ,
ili Polančec za nedozvoljeno dobro djelo.
Kada vas strpaju u Remetinac na pola godine i stave vam jaja u škripac svašta ste u stanju priznati ,a lijevi crveni-liberalni-homoseksualni mediji pumpaju i donose “tajne snimke”.

.

ja za ovu krađu najviše krivim poreznu upravu. S obzirom da porezna vrši naplatu članarina i tih ostalih gluposti, za mene je porezna uprava direktno odgovorna.

furia, Porezna uprava je skup činovnika. Kakve oni veze imaju s odgovornošću
primjene naplate….nikakve. Sprovode zakone.
Ako je Vlada donijela Odluku o osnivanju HRVATSKE gospodarske komore, onda je
Vlada SVOJIM ZAKONSKIM ODREDBAMA, mora i zatvoriti.

Kad zatvore Komoru, vidjet će , da nama gospodarstvenicima – bez Komore- ama baš ništa ne fali…jer od Komore nije bilo, ama baš nikakve koristi….!

Bolje da su taj novac usmjerili na inovacijski centar – gdje ŠUPLJOGLAVCI I LOPOVI
nemaju šta raditi……i ništa za krasti…mogu samo doći i čuditi se tuđoj pameti.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close