Čekajući taper, zadovoljan sam kvartalnim izvješćima

Naslovnica Forum Komentari članaka Čekajući taper, zadovoljan sam kvartalnim izvješćima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čestitke na pokretanju downlinea, to zna biti brutalno dobro ako se razvije u pravom smjeru.

Ste sigurni da ide taper, smije li FED uopće to pokrenuti? Oni su mi kao Bill Murray u onom filmu, gdje je svaki dan isti. Bojim se da su zaglavili u petlji.
Malo crnjaka, a što ako podignu interest rate, na recimo 1 % ?

Barmen, ako je istina to za Kinu, a znam da je, treba pogledati broj oboljelih od dijabetesa u zadnjih 10 godina i porast istih. Promjene u stilu života, prehrane, stres… Nađite firmu koja će svima njima prodavati inzuline i oralne antidijabetike, to će biti bolji dugoročni ulog od bilo čega. Treba napraviti toliko pripravaka za silne pacijente.


Čestitke na pokretanju downlinea, to zna biti brutalno dobro ako se razvije u pravom smjeru.

Ste sigurni da ide taper, smije li FED uopće to pokrenuti? Oni su mi kao Bill Murray u onom filmu, gdje je svaki dan isti. Bojim se da su zaglavili u petlji.
Malo crnjaka, a što ako podignu interest rate, na recimo 1 % ?

Barmen, ako je istina to za Kinu, a znam da je, treba pogledati broj oboljelih od dijabetesa u zadnjih 10 godina i porast istih. Promjene u stilu života, prehrane, stres… Nađite firmu koja će svima njima prodavati inzuline i oralne antidijabetike, to će biti bolji dugoročni ulog od bilo čega. Treba napraviti toliko pripravaka za silne pacijente.

thanks. eksperiment se lijepo razvija, ali doista ne lovim bogatstvo, nego sitne prihode. recimo, zaradim li svaki mjesec 150 kuna, to je kao da imam besplatno mobiteliranje [emo_smijesak]

ako sam dobro zapamtio, šećerna bolest strašno se, najbrže, širi u indiji. sve je više novca u narodu, jede se slatko… ovo s inzulinom ću fakat malo propitati kod doktora…
ovo za kinu je iz posljednjeg fi.

taper… bojim se da to ni ben ne zna, ni nasljednica, ni…

www.knjigara.com

Možda i skočite na onaj nivo koji ste već spominjali. Nikada se ne zna tko sve uleti u downline.

Da, Indiju sam zaboravio, a kao Kina su po broju ljudi.
Ely Lilly i NovoNordisc su prvi izbori, ali treba vidjeti njihove “domaće” firme. Koje su vjerojatno u nekim partneskim odnosima s tim velikim.
To je, barem meni, najzanimljivija grana. Nažalost, s tendencijom velikog rasta broja korisnika. Plus kardio lijekovi i statimi. Isto neželjeni dijelovi poboljšanja standarda i prihvaćanja “zapadnog” načina života.

Taper mislim da neće nikada ni provesti, osim ako drastično nešto ne promijene u politici. Prije bih se kladio na povećanje mjesečnog iznosa u QE. Yellen je ipak veći radikal od Bena.

New Report

Close