Mrsić: 8 sati rada, 8 sati odmora i 8 sati sna – zaboravite na to

Naslovnica Forum Komentari članaka Mrsić: 8 sati rada, 8 sati odmora i 8 sati sna – zaboravite na to

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Komunistička neman ruši standarde stećene još u devetnaestom stoljeću.

Ko je Mrsic da odredjuje koliko ce ko spavati?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Sad bi na ovo bio prikladan rječnik Igora Štimca : “Pos….. ti se u usta”

***na kojoj drogi je ovaj stvor?… oni se fino zabavljaju za naše kune smišljajući najveće nebuloze koje bolesni um može smisliti

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Nemam pojma što se čudite. U privatnika odavno ne važi podjela 8-8-8. Ako imate sreće prekovremene vam plate a ako ne – možete se tješiti da dobijate plaću.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Jako dobro i opet narod šuti i gunđa u sebi, ovi će nas natjerat gore nego kaj kinezi rade svojima “NIKAKVA VIŠE PRAVA”

Još da malo podsjetim : sjetite se malo detalja njihove vladavine 2000 godine ???

Za Mrsića vjerovatno vrijedi 8 sati sna, 10 sati odmora, 2 sata prejedanja i 4 sata birokracije

Svi znamo kako je bilo prije 1886., te do cega je to dovelo…
Ne radimo valjda korak natrag od 130 g.?


Komunistička neman ruši standarde stećene još u devetnaestom stoljeću.


Istini za volju, te stecevine nisu izvojevali desnicari, niti su ovo komunisti.

naši ljudi su vrijedni samo nas vi učite neradu..najbolje bi bilo da i nemamo odmora i da radimo za 2000 kn ili da još nosimo plaću svojim poslodavcima i plaćamo njima jer radimo kod njih…to je velika sramota šta se radi sa hrvatskim radnicima…

Ja sam recimo za sat rada i pola sata krađe, šest ipol sati natezanja tajnica, osam sati welnesa i osam sati spavanja sa najljepšim haremskim snovima. Mislim da bi se znatno produljio životni vijek Hrvata, na preko 120 godina.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Podhitno promjenit ime ministarstvu u ministartsvo roblja i sustava umiranja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close