Dinamo pobjeđuje ili… part 2

Naslovnica Forum Razno Ostalo Dinamo pobjeđuje ili… part 2

[color=blue]Prebačeno sa zaključane teme “Dinamo pobjeđuje ili…”[/color]


Poštovani korisnici,

Budući da je Vaša prekognicija zakazala, a međuklupske tenzije i vrckavost izbile na površinu, ovu ćemo temu zaključati do sljedećeg izleta Dinama u Europi! Lijepo Vas molim da dok do toga dođe, da nas upozorite da otključamo temu.

Pozdrav!

Vjekoslav Čulo, web redakcija

—-

Poštovani Vjeko,

Budući ste tako srdačno pokopali euro put Dinama, sukladno vašoj molbi da Vas upozorimo ukoliko dođe do toga da Dinamo ponovno ode na izlet Europom, s radošću Vas obavještavam da Dinamo nastavlja svoj put u Europi.

Bilo Vama po volji ili ne, Dinamo nastavlja svoj izlet u Europi i to u Kupu UEFA, barem još dvije utakmice, što će biti ukupno osam europskih utakmica ove godine, najmanje.

Pozdrav!

No respect

nastavljamo sa ajaxom, zdrijeb nas nije mazio ali opet će maksimir bit pun

ajax se pojacao….2 nova igraca za 21mil eur….ako nas suci ne pokradu mozda i prodemo![smiley1]

OBAMA................SPASITELJ


ako nas suci ne pokradu mozda i prodemo![smiley1]

Znači ništa. [smiley6]

No respect


ddarioo: ” ako nas suci ne pokradu mozda i prodemo![smiley1] ” Znači ništa. [smiley6]

As usual[smiley2]

sutra bum videli

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

No respect

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

No respect

O,ljudi moji je li to moguće…..

ČESTITKE DINAMU [smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

pridružujem se čestitkama

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] Ali necu se napit, sutra je vazan dan…

P.S. Ali šljiva čeka…[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Ja sam buteljicu načeo. Dvije – tri čaše, još ću lakše zaspat. [smiley11]

No respect

Koeficijent na pobjedu DINAMA bio je 9,na prvi gol 2,80 he,he, nikad lakše do love [smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

New Report

Close