Maras: “Posluživao sam predjela za Novu godinu u HOC Bjelolasica”

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras: “Posluživao sam predjela za Novu godinu u HOC Bjelolasica”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…jadničak,kamo će vratiti kad prestane biti ministar…izgorilo mu radno mjesto…[emo_zloban]

Mislim da je Buhtla čisti promašaj, ali ovo što govori o HGK i HOK je u pravu!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

” U svoje poduzetničko iskustvo Maras je tako naveo i kratak angažman u Hrvatskom olimpijskom centru Bjelolasica, gdje je kao financijski direktor radio svašta, pa i posluživao goste…”

Poduzetničko iskustvo ?
Financijski direktor koji poslužuje goste ?
Bio je Konobar ?
Dok nije izgorio Hrvatski olimpijski centar Bjelolasica ?
Pa bit će Konobar u nekom drugom hotelu .

.

@Pero7

Ima 3 nacina ucenja; odgoj, iskustvo i razmisljanje. TKo uci iz iskustva, njemu obicno fali ono prvo i sposobnost za ovo trece…

Hrvatska zlatna mladež. Djeca starih utjecajnih komunista, sad su oni došli na red. Kasta koja je rođena da vlada. S faksa paf…fin direktor u kompaniji od 100 ljudi. Da je u drugoj kasti još bi se oko burze motao, i molio nekoga da ga primi za 1600kuna….

Eto, sad bar zna gdje se može vratiti poslije debakla na mjestu ministra.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Za njega osobno nije nikakav debakl..nek mu je plaća 25.000 kn+dnevnice koja kao i Sanader ne troši..plaću ne treba ni dirat,ima vozača 24h,kartice itd…sasvim pristojno. A kad ode ionako će ga svi zaboravit za jedan dan. Gradonačelnik? Ima 0% šanse

Jesu li ovakvi ministri na čelu RH slučajno ili namjerno? Doista vjerujem kako u Hrvatskoj postoje daleko kompetentniji pojedinci od trenutačno postavljenih, koji bi RH izvukli iz problema jako brzo.

Zašto takvi ne mogu dobiti mjesto pod suncem medijskih reflektora?

@antev

…zato što kod nas vlada negativna selekcija…[emo_mrgud][emo_zloban]

Pogledajmo malo i ono pozitivno. Maras je ipak najavio značajnu promjenu a to je HOK i HGK – borba za članove i borba za interese članova.
Ako napravi taj potez, a za to će mu trebati dosta hrabrosti i moći, onda je bar dio posla dobro obavio.

Vidjeti ćemo hoće li Maras na kraju bilo što napraviti. Komore svakako treba pritisnuti inače će ostati leglo parazita koje postoji samo zbog nekih pojedinaca.

Ja čak mislim da ako i dođe do ukidanja tog članstva to će se sve razvući kroz etape i na neki duži period…

Ovo s komorama je točno i od njih malo koristi u ovom obliku. Tu podržavam Marasa. Borbu s komorama imali su i jači igrači pa nisu uspjeli. Zato mislim da je ovo samo trik da se privuku glasači i da mu se da podrška iz krugova poduzetnika. Tu podršku uopće nema jer nemože ministarstvo voditi osoba koja se hvali da je bila konobar i financijski direktor. To samo pokazuje da nema pojma o organizaciji posla, poduzetništvu i ostalome. Morao bi znati da struka mora voditi posao, financije financijaš, a konobarenje konobar. Sve ostalo je loše i to se odražava na gospodarstvo u Hrvatskoj koje vodi on i njegova Vlada.Osim toga njegova poduzetnička biografija stane u tri rečenice. Marasje plod Milanovićevih slabosti. Milanović ga drži uz sebe jer da jači dođe na to mjesto, da pokrene gospodarstvo ugrozio bi Milanovića. Zato nam je tako. Osim toga doka je Maras bio finacijaš u SDP-u stranka je gotovo bankrotirala. I to nešto govori, zar ne?


Vidjeti ćemo hoće li Maras na kraju bilo što napraviti.

Slažem se da postoji opasnost da komore “podmite” Marasa.
Obzirom na veliku količinu novaca i ostalu snagu (uljebljivanje podobnih koji ISPADNU iz politike)
Maras će umjesto ukidanja članarine dobiti par dobrih radnih mjesta za svoje a vjerojatno i izvući kakvu jaču materijalnu korist ako NE UKINE obvezan komorski.
Prejake su komore i održavaju SAME sebe u životu.

Ništa od Marasa.
Samo šuplja priča .
Svi pokazatelji njegovog rada su negativni.
Više je zatvorenih obrta nego otvorenih.
Za plaćanje prema fakturiranom prolongirao za 2015.
Poduzetnićko iskustvo ?
Jedino to što je bio Konobar na Bjelolasici.

VL:
Ako je Maras najzanimljivija osoba ovog tjedna , onda smo jadna zemlja.

.

New Report

Close