Europska komisija pokreće sankcije protiv Hrvatske

Naslovnica Forum Komentari članaka Europska komisija pokreće sankcije protiv Hrvatske

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Milanovic treba dat ostavku….štiti pojedinca na štetu naroda

Koji pomp oko svega, koje li redukcije, kojeg li nerazumijevanja evropske, pa i politike uopće!? To je ta politička kultura, a ne politička civilizacija, koja si uzima za pravo pompozno objavljivati,reducirati i promovirati svoju političku laičnost!!!
U Evropi, kao i kod nas na vlasti je jedna, odnosno koalicija određene političke orijentacije. U Evropi su to pučani, a njena opozicija je socijaldemokracija. U Hrvatskoj je na vlasti koalicija,koju vodi socijaldemokracija. Naravno i prirodno je da se socijaldemokratska vlast suprotstavi pučanima, pa bili oni na vlasti u Evropi, ili ne!
No strateško i politički mudro pitanje je : da li je suprotstavljanje politički oportuno te na čemu se temelji to suproststavljanje!!!???

Ovo je laž. Nije istina. Pa prije dva dana ovaj portal je prenio izjavu predsjednika Jospovića:”Neće doći do europskih sankcija Hrvatskoj”.

Moramo vjerovati našem predsjedniku. Zar bi Josipović lagao? Laže komisija, nisu ništa pokrenuli. Laže Vivian i Baroso. Milanović je rekao da neće ništa pokretati. Pa ne bi valjda naši političari lagali??

@antev
On je rekao da vjeruje,a i sam znas da je ateista tako da su sankcije neminovnost.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

” EK pokrenuo sankcije protiv Hrvatske! Za bio i Neven Mimica!”…eto ga na,i partija se podijelila.

izbacite nas iz EU! Čim prije! [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

kako se meni čini, milanović je po svaku cijenu odlučio sačuvati svoju guzicu i/ili guzicu svojih bližnjih, a na štetu cijelog naroda. Jako lijepo. Kako to spriječiti?


" EK pokrenuo sankcije protiv Hrvatske! Za bio i Neven Mimica!"…eto ga na,i partija se podijelila.

kod Mimice je prevagnula valutna klauzula njegove plaće u €, kada dobijemo snkcije neće morati uplaćivati postotak partiji,
Milanovića već vidim u Dnevniku, kako priznaje samo sud svoje partije


kako se meni čini, milanović je po svaku cijenu odlučio sačuvati svoju guzicu i/ili guzicu svojih bližnjih, a na štetu cijelog naroda. Jako lijepo. Kako to spriječiti?

nogom u čuvani dio štićene osobe, koju plaćamo da nas sramoti po Europama

davnih dana sam rekao da ćemo plakat i kičmu lomit tek kad nam dodju takozvani socijeldemokrati “sakeri” , nema postene politike ali ovo što nam kukurikavci rade to je nevjerojatno ali izgleda da je još velikoj večini dobro i da im to odgovara

pepe7



kako se meni čini, milanović je po svaku cijenu odlučio sačuvati svoju guzicu i/ili guzicu svojih bližnjih, a na štetu cijelog naroda. Jako lijepo. Kako to spriječiti?

nogom u čuvani dio štićene osobe, koju plaćamo da nas sramoti po Europama
[/quote]

To je ok, ali to je samo teorija. Treba neke prosvjede ili referendum napraviti. Ovo je užasno što se radi.

To je ok, ali to je samo teorija. Treba neke prosvjede ili referendum napraviti. Ovo je užasno što se radi.

Dakle da se nadopunim, ranije smo bili taoci sanadera i njegovih izdajničkih poteza koje je vukao na štetu države i naroda, a sad ćemo nešto slično doživjeti i od milanovića. Pa dokle tako?


" EK pokrenuo sankcije protiv Hrvatske! Za bio i Neven Mimica!"…eto ga na,i partija se podijelila.

***ne, nego su digli duplu memoramdumsku lovu za “Hrvatske nesme da odskoci” i “Svim sredstvima treba da se okalja” jer ne samo da su namjestili sankcije nego su i glasovali za sankcije

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!




kako se meni čini, milanović je po svaku cijenu odlučio sačuvati svoju guzicu i/ili guzicu svojih bližnjih, a na štetu cijelog naroda. Jako lijepo. Kako to spriječiti?

nogom u čuvani dio štićene osobe, koju plaćamo da nas sramoti po Europama
[/quote]

To je ok, ali to je samo teorija. Treba neke prosvjede ili referendum napraviti. Ovo je užasno što se radi.
[/quote]
ovdje će pomoći referendum, ali će trebati imati malo duže olovke u rukama, jer je očito da ovi polupismeni Vlada-ri ne razumiju drugo pismo, osim drage im ćirilice

New Report

Close