Ne pokušavam se obogatiti, nego spasiti glavu

Naslovnica Forum Komentari članaka Ne pokušavam se obogatiti, nego spasiti glavu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

analiza tržišta, tj. količine šećera po selu, je na krivim temeljima.
..
baš je šljiva rijetko voće koje ima dovoljno vlastitog šećera, te za pekmez nije potrebno dodavati konzumni šećer.
..
tako da je šljive trebalo prodavati baš tamo gdje nema šećera.

najslabije opcije zapravo mogu biti najuspješnije.

Birtić ; više nego dobro zarađujem na burzi……tako se i moj susjed hvalio kako jako dobro zarađuje u kladionici i igrama na sreću.Sve nekretnine i pokretnine otišle na bubanj a on se je ustrijelio. Birtiću ne obmanjuj ljude, luzeru pušioničarski [emo_plazi]

Članak ne tražim niti bih ga čitao.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Birtiću ovaj ti je članak ok.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Prodao sam sve dionice i kupio devize, na našoj burzi nema kruha, sve je manje dividendi a preko noći padnu dionice i nemaš ništa. Ne može se samo preslikati zapadnjački način života i razmišljanja u naše balkanske uvjete.


analiza tržišta, tj. količine šećera po selu, je na krivim temeljima.
..
baš je šljiva rijetko voće koje ima dovoljno vlastitog šećera, te za pekmez nije potrebno dodavati konzumni šećer.
..
tako da je šljive trebalo prodavati baš tamo gdje nema šećera.

ti stvarno mislis da to sa sljivama, secerom i pekmezom znas bolje od seoskih baba?

www.knjigara.com


Članak ne tražim niti bih ga čitao.

…ajme,umrijet ću od smijeha…[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

…pa dobro kako sad to…gosn Birtić,stalno ste tvrdili da ste uspješni i da savjet ne tražite niti bi ste ga dali…a sad spašavate glavu…pa kako sad to…[emo_zloban]

…jel glava spašena,il ste potonuli…[emo_zloban][emo_smijesak][emo_namigusa]

…mislim,sad ispada da ste mlatili praznu slamu…al to je i onako bilo u sferi zabave…[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]

…a sad sam tek išla pročitati članak…[emo_ooooo]pa vi ste ko mlad šljive prodavali…kaj ćemo mi ovdje svašta o vama saznati…[emo_smijesak][emo_namigusa]

…kakav se sve potencijal u vama krije…vidi,vidi…idem čitat dalje…[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]

…evo,preživjela sam i pročitala do kraja…i došla do placa sa bunarom…joj,to mi se tak sviđa…kako je gruba ta ekonomska računica…nemoš zaradit da si majka mila…

…a eto na kraju ti ostaje plac na kojem moš uzgajat povrće,držat kokoše…a imaš bome i bunar…kad ti sve prekipi…i da se utopiš u njem…

…ili da sa prijateljima napraviš veselicu…i da sve pošalješ u mp3 i da zapevaš…nikom nije lepše neg je nam…[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]

New Report

Close