Vrdoljak: Izlazak eurozone iz recesije i nama će pomoći

Naslovnica Forum Komentari članaka Vrdoljak: Izlazak eurozone iz recesije i nama će pomoći

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

oće ivane oće

pa lega oni su izašli zato što smo mi dublje ušli nakon primanja , odjednom nema za polj poticaj love a u trgovini mađarski šećer itd

E moj baltazar tebe je voda do jela.Ne dajte mu samo do kraja mandata olovku u ruku i sve će dobro završiti.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ova garnitura, svaka im cast, bolje bi bilo da smo uopce bez vlade…
NECE nam ovo nista pomoci jer nasi su problemi iznimno strukturne prirode.

Ajmo malo po kanalima: izvoz-toga nemamo puno, niti imamo sto ponuditi, a i jako malen udio u ekonomiji. Dakle nista.

turizam-ucinci iznimno ograniceni, i sada vidimo kakno ni to nejde.

financijski rizik/kamate/investicije-sub junk zemlja, koja moze samo dolje, financije potpuno bez kontrole…dakle nista. Investicija nece biti, ni domacih ni stranih, osim drzavnih. Jednsotavno-ne isplati se.

Da rezimiramo, pad standarda ce se nastaviti na dulji rok.

I da, osim par juznih zemalja, vecina vec dulje vrijeme ima rast GDPa, kao i najveca, Njemacka, pa ako to nismo iskoristili, onda je ova prica jasna.

Draga gospodo, ispada da su svi krivi za recesiju osim vas na vlasti?? I pcele u Ukrajini, i vjetar na S Polu, samo ne vi sa svojom genijalnom politikom.

Linić, listopad 2012. “Sljedeće godine očekujemo rast od 1.8%”
Linić, travanj 2013. “Rast ćemo 0.7%”
Vrdoljak, kolovoz 2013. “Uhvatit ćemo pozitivnu nulu”

Dalje znate…


Linić, listopad 2012. "Sljedeće godine očekujemo rast od 1.8%"
Linić, travanj 2013. "Rast ćemo 0.7%"
Vrdoljak, kolovoz 2013. "Uhvatit ćemo pozitivnu nulu"

Dalje znate…

rujan-sezona je super, pare cure kao med
studeni-cujte, sezona nije bila tako super…
prosinac-ljudi, pdv ide na 28%
sijecanj-dragi narode, za penzije vise nema…a mi odosmo na jahte i u Dubai.

Jesam pogodio? 🙂

vlada kojoj uspjeh ovisi o tome hoće li netko drugi biti u recesiji ili neće je slučajna vlada.

Nula, bila ona pozitivna ili negativna pa čak i najobičnija nula je i dalje pad kada nama treba rast od preko 3.5% da bi zapravo bili na nuli.

Već sam umoran od prognoza svakih tri mjeseca koje se obavezno izjalove…

Kada budete mogli objaviti rast od 4-5% onda iskačite iz pašteta, do tada si podesite plaću da odgovara učinku… Najbolje bi bilo i da se odreknete dijela plaće u korist velikom dijelu građana ove zemlje koji ne primaju ni kune za svoj rad a ipak iza njihovog rada ima rezultata…

Ministar gospodarstva koji najavljuje rast Hrvatske 0 % treba dati odmah ostavku.

Hrvatska treba rasti minimalno po stopi od 7 %.

Nažalost moje najcrnje prognoze se ostvaruju.

Ulazak u EU će Hrvatskoj samo donijeti troškove i daljnji pad proizvodne aktivnosti.

Umjesto da se biraju naisplativiji projekti za EU fondove po regijama, mi uopće te projekte nemamo.

Mogu samo reći da je Hrvatska potpuno nespremna ušla u EU, bez koncepcije i sinergijskih učinaka.

Zapravo jedino što se vidi su loši učinci.

Od uvođenja viza za Ruse i Turske turiste, CEFTA porezi i ubrzo penali za smetlišta…

I da odma smo izgubili financijsku suverenost, sad me zanima da li ćemo Lex perkovićem izgubiti i nacionalni suverinitet.

Jedina svijetla točka je gosp. Linić i napokon uvođenja reda u međusobnom plaćanju, plaćanju poreza i rad Uskoka i policije.

Nadam se da će se i sudstvo uključiti u kažnjavanje korupcije i uspostave PRAVDE za malog čovjeka, odnosno jednake uvjete za sve.

ako ne sad se imaju EU sudovi, a swvi oni koji su napravili toliko štete pa zatvorili firmu će morati odgovarati svojom privatnom imovinom,tj. nova firma njega rođaka i prijatelja neće moći raditi dok se ne podmiri dug stare firme.

lp[emo_cool]

domaći me nešto prozvao, ali mi se neda pisati

Samo ću reći pravila igre se znaju, a nije ih donio Linić već HDZ i Škegro.

Da se treba mijenjati naročito ova piz.darija s ogromnim porezima.

u potpunosti se slažem s PEROM 7.
ovo je porez na porez koji samo plaćaju građani, a krupne ribe ga utaje.

[b]black HuRTs[/b]

Ma nema nama pomoći dok su vrdoljak i ekipa na vlasti….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Nula, bila ona pozitivna ili negativna pa čak i najobičnija nula je i dalje pad kada nama treba rast od preko 3.5% da bi zapravo bili na nuli.

Već sam umoran od prognoza svakih tri mjeseca koje se obavezno izjalove…

Kada budete mogli objaviti rast od 4-5% onda iskačite iz pašteta, do tada si podesite plaću da odgovara učinku… Najbolje bi bilo i da se odreknete dijela plaće u korist velikom dijelu građana ove zemlje koji ne primaju ni kune za svoj rad a ipak iza njihovog rada ima rezultata…

Da, ali tesko da cemo mi vise ikako imati i 3%, kamoli vise. To znaci da stvarna nezap u biti nece padati.

Za vece stope rasta, potrebna je ekonomija drukcije strukture. Od turizma se ne moze ocekivati rast ekonomije. Od industrije, izvoza, IT i tako moze. Nazalost, drzava je cijela pre-kreditirana, a u nista produktivno nije ulozeno. Sada treba vratiti novce a nema se od cega. Stoga realni standard moze samo nastaviti padati, i to jos dugi niz godina.

Ovo o cemu sada pricamo potvrduje i to da na EURESu imamo samo 1 mjesto u cijeloj zemlji, sto kaze kakvo je realno stanje.

Europsko gospodarstvo izašlo iz najduže recesije?
Super naslov ali šteta što upravo zbog ovakvih naslova velik broj ljudi više uopće ne prati medije. Tko još ima povjerenja u oficijalne ekonomske podatke pružene od strane bankrotiranih Sjedinjenih Američkih Država, Euro zone, Japana…? Izmišljene brojke nastoje se očajnoj populaciji servirati kako bi se opravdali neodrživi politički programi – u ovom specifičnom slučaju reizbor frau Merkel. U vezi s nedavnim promjenama kalkuliranja BDP-a, kad je recimo riječ o povećanju javne i privatne potrošnje, onda je zanimljivo navesti da se plaćati više takozvanog fiat novca za jedne te iste proizvode i usluge nekad nazivalo inflacija 🙂

http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/bios-postavke-dravne-zajednice-republika-hrvatska.html

New Report

Close