Mirovinski fondovi na Škegrinom fondu gube 63 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Mirovinski fondovi na Škegrinom fondu gube 63 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

još jedna krađa našeg novca

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

što je s onom tužbom protiv Škegre, kad je Hanžekovića nasadio za 2 miliona?

ili kad je drmno onu rakiju ispod sakoa, na diplomatskom prijemu.[emo_mrgud]

Kako je to on ‘nasadio Hanžekovića’ ili bilo koga drugog? Njemu oni daju novac a on ulaže u rizične poslove. Da je to siguran povrat i oni bez novca digli bi kredit i uložili. Zato se i zovu fondovi rizicnog kapitala. Negdje uspije a negdje popusi. Čini mi se da više pusi. Ulagali su u neke daily fast foodove,metronet….

Skegro i co nisu g l u p i ljudi ali nisu ni toliko inteligentni koliko oni misle da jesu-iz te kategorije dolaze najveci looseri u businessu. Da, i ne razumiju/poznaju nijednu indusriju u koju su pokusali ulagati. Tri ekonomista bez dana rada u telekomima, bez dana rada u usluznim djelatnostima, bez dana rada u razvoju nekretnina. O manjku strateskog razmisljanja da ne govorimo-Metronet je bio money loosing proposition od prvog dana u nedereguliranom trzistu. H1, Optima, Metronet…svi su reseleri tcom kapaciteta.

BigBoffin


ili kad je drmno onu rakiju ispod sakoa, na diplomatskom prijemu.[emo_mrgud]

LOL ni to ne zna odraditi kak spada. Inače, taj veliki mag škegro je upropastio sve što je pokrenuo pa ni ovo ne može biti iznimka. Glavno da stalno pametuje subotom u večernjaku o ekonomiji.

Mirovinski fondovi su Škegri dali novce za Metronet i izgubili ih
Onda su mu dali za Quaestus i izgubili ih
Onda su mu dali u FGS i tu ih gube

Da li je to već sad utuživo ili treba čekati da mu ponovo daju naš novac?

molio bih lijepo ako netko zna kome se treba obratiti za ulaaganje novca OMF, bilo bi mi potrebno oko 50-ak miliona za projekat, koji nema šanse da uspije, garantiram 100 % ukoliko je taj uvjet potreban da se OMF uključi u projekat, malo mi reference oko krađe rakije nisu najbolje, ali mogu probati

gdje je odgovornost?

Hrvatima nije bitan rezultat nego status u društvu, bez obzira imao li taj status pokriće ili ne! I tu Škegro i ekipa sa nekim završenim tečajevima dobro pliva! Poso je dobar, a para laka! [emo_smijeh]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Nebi li bila vijest gdje mirovinci nisu pogubili novac?


Hrvatima nije bitan rezultat nego status u društvu, bez obzira imao li taj status pokriće ili ne! I tu Škegro i ekipa sa nekim završenim tečajevima dobro pliva! Poso je dobar, a para laka! [emo_smijeh]

Sve stoji osim o ekipi kod Škegre. Jednom sam gledao 2 od njih su imali završen Harvard MBA.

Samo kažem, ako ništa, zbog networkinga je to dobra stvar.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Sve stoji osim o ekipi kod Škegre. Jednom sam gledao 2 od njih su imali završen Harvard MBA.

Samo kažem, ako ništa, zbog networkinga je to dobra stvar.

Harward MBA postoji u nekoliko varijanti. Ovaj koji je završio Škegro und comp je ljetni 2-3 tjedni tečaj u kojem predaju asistenti kad je fax manje-više u leru. To je za instant ekonomiste, oni sve znaju a rezultata nemaju (pozitivnih naravno). Pa taj Škegro (a nije jedini) kad priča kao da je izmislio struju. To i jest problem u HRV a takvih u svim strukama ima možeš ih lopatama bacati. Sad je npr. aktivan Grčić, on je anemični primjer iz te ladice.

…bio je whiskey, znas da Hrvati vole ili whiskey ili cognac. Ali tri puta se je okrenuo, da bude siguran, dali ga netko gleda, prije nego sto je bocu spremio pod kaput.
Po tome cu ga jedino pamtiti.
Sorry, znam da nije komentar na temu!

New Report

Close