HMDN (Hotel Medena d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMDN (Hotel Medena d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

otvaram ovu temu iz razloga
-kad če u privatizaciju???????????????

kako to da ovdje ne piše ništa ? malo analiza, podataka ?

Na HR burzi dionice treba kupovati po principu: kupi i zaboravi

zar stvarno ništa ne postoji ? zar ovo ništa ne vrijedi ?

Na HR burzi dionice treba kupovati po principu: kupi i zaboravi

Može netko objasniti stavku 11, promjenu kapitala dioničkog društva.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/798-09-HMDN_meduizvjestaj_Uprava_i_izjava.pdf

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33058

who dares, wins

Mislim se nešto, ako ovi staklenici odu po 7.000, ova medena će morati ići po 700…i to će još uvijek biti ispod njezine knjigovodstvene vrjednosti [wink]…pa samo im zemlja vrijedi 250 kuna po dionici…mislim se ja tako, mislim…i kupim ti ja onaj paket po 40 kuna, a kako i ne bi kad je to bio najjeftiniji paket dionica na hrvatskoj burzi. [wink]…lep hotel, blizu more, blizu aerodrom, a blizu i staklenici.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Lijepo mi je Finvest skočio ovaj tjedan, ali hotel medena je još ljepše…kupovao sam u petak po 40, a vidi, danas je već preko 68…imali li još koja dionica da je ovaj tjedan otišla preko 70%…da nije ingra ili đuro? [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Svi "turisti" u fokusu.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Jest, korisniče Zlatek, svi turisti u fokusu, al’ samo hotel medena u "bijelom odjelu" [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Lijepo mi je Finvest skočio ovaj tjedan, ali hotel medena je još ljepše…kupovao sam u petak po 40, a vidi, danas je već preko 68…imali li još koja dionica da je ovaj tjedan otišla preko 70%…da nije ingra ili đuro? [wink]

Poštovani kralju slastičara crnogoričnih šuma ,
što te spopade da uljećeš u ovu dionicu. Ovom transakcijom od petka napravio si veći promet nego što je napravljeno u zadnjih dvije godine. Kome misliš prodat to što si kupio ili misliš da će se to privatizirat ili nešto znaš.
Da nebi ispalo da te kritiziram i smatram luđakom. Piznajem i ja sam luđak pa sam uletio u ovu dionicu ali prije dvije godine i nadao sam se privatizaciji. Ali od privatizacije ništa.
Sa malom koločinom svog portfelja sam unutra tako da kad sam toliko čekao, čekat ću i dalje ali nikom nebi preporučio ulazak u ovu nelikvidnu dionicu. [smiley]

bogami ….doktore…..lisica si ti velika
pa ja sam tek sad skuzio ovu dionicu i zasto je kupuješ….verovatno bi kupovo i apartmane medena da sti neko spusti ask….pa covjece ti kako si krenuo pokupovat ces pol splitsko dalmatinske zupanije….prvo kastelasni pa sad hoteli medena……interesantne poteze vučeš
bogami ako ti to uspije jer ako kastelanski odu i ovo ide,dobra lova ce da ti kapne
lijo,lijo…….ajde drzim ti palčeve makar mislim da tebi to mnogo ne znači jer se slabo oslanjaš na srecu
kako samo nanjušiš nešto što nitko ne gleda…….ajde budi iskren i reci da li i apartmane medena šacaš???
ajde gukni dok svome pofuk i reci iskreno da li i to gledaš da uletiš
pofuk

korisniče ejpox,
pogledajte, ustvari samo malo zavirite, ustvari naluknite se tako da bar malo vidite trgovanja s kraja 2008…..je l’ vidite pošto su išli kaštelanski staklenici…vidite…a je l’ vidite da su bili manje likvidni nego sad taj hotel medena…vidite…e pa lepo….sad sami izvedite zaključak….a ja ću još da vam velim:
korisniče ejpox,
vi ste, a to je evidentno, prerano kupili dionice hmdn-r-a, a možda ih i preskupo platili, kažem možda, jer iz vašega posta se vidi samo vrijeme kupnje ali ne i cijena.
Sad je vrijeme za kupnju te dionice, jer kad odu staklenici odmah za njima idu obe medene, i hmdn i amdn…s tim da će hmdn prije i lakše, jer u hmdn je i gospodin andabak pozicioniran preko svoga lucidusa i to u lijepoj količini. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


korisniče ejpox,
pogledajte, ustvari samo malo zavirite, ustvari naluknite se tako da bar malo vidite trgovanja s kraja 2008…..je l’ vidite pošto su išli kaštelanski staklenici…vidite…a je l’ vidite da su bili manje likvidni nego sad taj hotel medena…vidite…e pa lepo….sad sami izvedite zaključak….a ja ću još da vam velim:
korisniče ejpox,
vi ste, a to je evidentno, prerano kupili dionice hmdn-r-a, a možda ih i preskupo platili, kažem možda, jer iz vašega posta se vidi samo vrijeme kupnje ali ne i cijena.
Sad je vrijeme za kupnju te dionice, jer kad odu staklenici odmah za njima idu obe medene, i hmdn i amdn…s tim da će hmdn prije i lakše, jer u hmdn je i gospodin andabak pozicioniran preko svoga lucidusa i to u lijepoj količini. [wink]

Država 54,36% kom 214.016

Lucidus 32,12% 126.489

mali dioničari 13,52 % kom 53.295

ukupno 393.800 nominala 300 BV 461
zaduženost 37%

samo zemljište oko 100 mil kn,ili 250 kn po dionici ,otprilike koliko i svi dugovi skupa

Privatizacija sigurno.
Jako i Lucidus su jeftini u kupnji pa bi 200 kn bio san.
Ako se pojavi neku drugi kupac Jako ga može udaviti jer ima više osd 25%.

Samo u hotelu Medena Jako tj. LUCIDUS ima oko 58 mil kn imovine,a u knjigama Jako to vodi za svu financijsku imovinu nešto preko 6 mil kn. Jako ,jako crni Jako!
Čestitam na kupnji po 40,možda najbolja kupnja,samo da bude i brza kapitalizacija dobiti.
Ovo bi država morala prodati.Jako je prvi u igri i zato bi svi vi koji ste unutra trebali početi trgovati na malo večim razinama da se podigne tromjesečni prosjek.
Mislim da 200 nije skupo za ove igre i da bi to za sadašnje kupce bio dobar zub.

Na žalost nisam unutra,a ovih 500 kom sqam mjerkao,ali nikako da oslobodim lovu .

U HMDN će biti meda i mlijeka,naravno ako su FI blizu istine.

Iz najnovijeg revizorskog izvješća za 2010. godinu objavljenog na stranicama ZSE 26.05.2011.

"…Hotel Medena d.d. predlaţe da se kratkoroĉne obveze (otplaćene glavnice kredita s redovnim kamatama, te obveze za poreze i doprinose) Društva prema Ministarstvu financija RH, kao i nedospjele dugoroĉne obveze po kreditima za koje postoje jamstva Ministarstva financija RH, pretvore u udjele u kapitalu, a da se zatezne kamate obraĉunate od strane Ministarstva financija na ime otplaćene glavnice otpišu, jer je hotel tijekom Domovinskog rata pruţao smještaj i hranu prognanicima i izbjeglicama po cijeni niţoj od stvarne, a ĉijim je odlaskom bio devastiran.
Na spomenuti naĉin potraţivanja Ministarstva financija pretvorila bi se temeljni kapital. Provedbom dokapitalizacije spomenute obveze Društva bile bi eliminirane iz bilance, a struktura kapitala bi se kvalitativno promijenila u korist upisanog vlasniĉkog kapitala. Društvo u svom knjigovodstvu nije proknjiţilo zatezne kamate po drţavnim jamstvima…."

Nakon ovoga, ako do ovoga dođe, dionica kod privatizacije može ići i po nominali.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close