Konzultantskoj tvrtki s dvoje zaposlenih posao od milijun kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Konzultantskoj tvrtki s dvoje zaposlenih posao od milijun kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa nece valjda ici pitati nezdravstvene djelatnike kako da se rijesi nezdravstvenih djelatnika!!

troši pare poreznih obveznika na glupave projekte a glumeta sveznalicu i poštenjačinu

Ajme Fimi Media u nastajanje.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Karolina Kalanj i Karl Ludwig Karol su jedini ljudi ove firme koja je imala 2,5 milijuna prihoda u 2012 i neto dobit 212 tisuća kuna.

Karolina ima neke reference kao znanstvenik, Karl ne postoji na internetu.

Kako ovo dvoje može raditi analize koje imaju utjecaj na cijelo zdravstvo je meni nejasno.

Više mi se čini da oni kao outsource Zdravstva outsourcaju dalje nekome jer ovo dvoje samo to sigurno ne može napraviti i sigurno ne u 3 mjeseca ili da ali sa nikakvom kvalitetom.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Politicko koruptivna sila u njima je jaka.


Karolina Kalanj i Karl Ludwig Karol su jedini ljudi ove firme koja je imala 2,5 milijuna prihoda u 2012 i neto dobit 212 tisuća kuna.

Karolina ima neke reference kao znanstvenik, Karl ne postoji na internetu.

Kako ovo dvoje može raditi analize koje imaju utjecaj na cijelo zdravstvo je meni nejasno.

Kako ti je nejasno. Pa ako nijh partija izabere i kaže da oni moraju raditi onda je to to . Ono što komesari kažu mora valjati, o tome se ne raspravlja i to je sigurno za opće dobro. Kako nisi naučio za 45 godina…


Karolina Kalanj i Karl Ludwig Karol su jedini ljudi ove firme koja je imala 2,5 milijuna prihoda u 2012 i neto dobit 212 tisuća kuna.

Karolina ima neke reference kao znanstvenik, Karl ne postoji na internetu.

Kako ovo dvoje može raditi analize koje imaju utjecaj na cijelo zdravstvo je meni nejasno.

Više mi se čini da oni kao outsource Zdravstva outsourcaju dalje nekome jer ovo dvoje samo to sigurno ne može napraviti i sigurno ne u 3 mjeseca ili da ali sa nikakvom kvalitetom.


Karl je valjda u konspiraciji po naputku partije

Treba pogledati koje to tvrtke kod komunjara rade konzultantske poslove. Siguran sam da je nema nikakve razlike od Fimi medije. Najveći problem kod Plana 21 je što je to skup manekena, s novim kravatama i profinjenom šprehom koji veze s vezom nemaju o tome što bi se uopće trebalo raditi. Jedno sveopće glumatanje.I naravno lako izvedivo jer dobar dio biračkog korpusa ima korist od uhljebljivanja.


Treba pogledati koje to tvrtke kod komunjara rade konzultantske poslove. Siguran sam da je nema nikakve razlike od Fimi medije. Najveći problem kod Plana 21 je što je to skup manekena, s novim kravatama i profinjenom šprehom koji veze s vezom nemaju o tome što bi se uopće trebalo raditi. Jedno sveopće glumatanje.I naravno lako izvedivo jer dobar dio biračkog korpusa ima korist od uhljebljivanja.

Ovo je klasicna peracina novca, cista Fimi Medija. Imaju 15k placu, a preko “agencija”, konzultanata itd. zarade milijune. Nastavak onog sto je bilo prije, i sad koga izabrati? Svi su isti, potpuno isti.

Pored otvorenog lobiranja za General Electric u svim Javnim Nabavama (sto se bas i nezna izvan Ravnateljstava bolnica) aktualni ministar dodjeljuje javne nabave komicnim firmama.
Ocekivano i jadno.

BigBoffin

Karolina , GOTOVCEVA BR.6 , 4 mjeseca za $51,168.34 , 13-Mar-2008 to 30-Jul-2008
https://www.tenders.gov.au/?event=public.cn.Amendment.view&CNUUID=67236958-B89B-F5D0-9C862132CF1B50C9

Projekt unaprjeđenja hitne medicinske pomoći!
http://karolconsulting.hr/hr/prethodni-projekti
2010 – 2011
Cilj projekta bio je pomoći Hrvatskom zavodu za hitnu medicinu u razvoju strategije i standarda za pružanje hitnih medicinskih usluga u predbolničkom i bolničkom okruženje. Projektni dokumenti uključivali su plan i vremenski okvir za novi radni okvir pružanja HMP u Hrvatskoj. Aktivnosti planiranja uključivale su pregled trenutne situacije u Hrvatskoj, analizu međunarodnih standarda i preporuke za standarde HMP prikladne za Hrvatsku. Iz Projekta su proizašle preporuke o metodama racionalizacije trenutnog sustava pružanja HMP, uključujući geografsku re-distribuciju centara hitne pomoći, reformu operacijskog sustava HMP i novu raspodjelu osoblja. Projektni dokumenti: situacijska analiza, izvještaj o relevantnoj najboljoj međunarodnoj praksi HMP; te plan implementacije reforme HMP.

Neki su za naručivanje nepotrebne studije završili i u zatvoru i to za duplo manji iznos

New Report

Close