‘Na tajnom sastanku s bankarima Linić dobio dojam da ga ucjenjuju’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Na tajnom sastanku s bankarima Linić dobio dojam da ga ucjenjuju’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

pa narod jedva čeka da banke prestanu financirati državu koja je ne funkcionalna. treba malo i parazitima stegnuti remen.

who dares, wins

nemoreš raspoznati ko je veći krimos?[emo_zloban]bankari ili političari[emo_zloban][emo_ljut]

samo da dodam da mi je Linić pozitivan lik[emo_palacg]za sada

Nema kruha preko pogace.
Narodu vratiti oteto.
A prokletnicima prokleto.

free flow information

samo da dodam da mi je Linić cool za sada[emo_palacg]


nemoreš raspoznati ko je veći krimos?[emo_zloban]bankari ili političari[emo_zloban][emo_ljut]

Najveći krimosi su oni koji na izborima izaberu SDP i(li) HDZ, potom odu u banku i zaduže se do grla, a onda na internet forumima pišu kako političari i bankari ne valjaju.

“najviše se uzrujao ministar Linić jer je nastup banaka shvatio kao ucjenu. One ocjenjuju da neće biti u stanju financirati sve potrebe države”

He he jadan, dobro da ga nije infarkt. Hm a kako nekog možeš ucjenjivati SVOJOM lovom?

Ali fakat svaka čast sucu, on je odlučio onako kako misli da je pravedno makar sad i sam zato bude ostao bez plaće. S druge strane vjerojatno se on već osigurao za budućnost pa ga baš briga, može bez frke dati i otkaz kad ne bude više love za plaće.

New Report

Close