Vrdoljak: Očekujem da HEP maksimalno snizi cijene

Naslovnica Forum Komentari članaka Vrdoljak: Očekujem da HEP maksimalno snizi cijene

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

najprije je vlada dozvolila HEP-u da digne cijene +20% i da nas skoro 2 godine deru, a sad traže da spuste cijene?!?
što prije prebacit ću se kod drugih prodavača struje, makar bila ista cijena kao kod HEP-a!

I moji motivi su identični. Prelazim baš zbog toga što su tražili povećanje cijene za enormnih 20% što su im Linić i ostala govna odobrili kako bi ubrali čim više PDV-a. Prelazim i zbog toga što su do sada pravne osobe mogle birati dobavljača a građani to nisu mogli i time su nas doveli u nepovoljan položaj.


I moji motivi su identični. Prelazim baš zbog toga što su tražili povećanje cijene za enormnih 20% što su im Linić i ostala govna odobrili kako bi ubrali čim više PDV-a. Prelazim i zbog toga što su do sada pravne osobe mogle birati dobavljača a građani to nisu mogli i time su nas doveli u nepovoljan položaj.

Slab si ti Hrvat, kad ćeš kupovat struju od Slovenaca.


Slab si ti Hrvat, kad ćeš kupovat struju od Slovenaca.

u čemu je problem? pa slovenija je u EU kao i mi, što znači da ćemo struju kupovati od naše slovenske firme jer sad su nam svi isti, a monopolist HEP neka propadne, imamo mi drugih naših EU firmi koje će nam prodavati struju [emo_palacg]



Slab si ti Hrvat, kad ćeš kupovat struju od Slovenaca.

u čemu je problem? pa slovenija je u EU kao i mi, što znači da ćemo struju kupovati od naše slovenske firme jer sad su nam svi isti, a monopolist HEP neka propadne, imamo mi drugih naših EU firmi koje će nam prodavati struju [emo_palacg]
[/quote]

Nek kupuje Buljo, struju od koga hoće,njegova stvar, ali nek onda se ne lupa u prsa, ovdje na forumu, kako je veliki patriot.

Upravo u tome jesam nacionalno osviješteni Hrvat. Ne kupujem u Hrvatskoj, ne vozim se autocestama, prodajem dionice i prebacujem štednju izvan Hrvatske. Tek kada komunjare propadnu, vraćam se svojim patriotskim radnjama. Koliko god sam mali i nevažan, barem neću doprinijeti opstanku smrtnih neprijatelja Hrvatske da ostanu na vlasti.


Upravo u tome jesam nacionalno osviješteni Hrvat. Ne kupujem u Hrvatskoj, ne vozim se autocestama, prodajem dionice i prebacujem štednju izvan Hrvatske. Tek kada komunjare propadnu, vraćam se svojim patriotskim radnjama. Koliko god sam mali i nevažan, barem neću doprinijeti opstanku smrtnih neprijatelja Hrvatske da ostanu na vlasti.

Buljo sjedi 5. Davati njima pare je kao da ih šalješ savi štrpcu. To je ista ekipa

Vrdoljak kaže da HEP već sada ima niže cijene nego što su cijene koje njemački RWE i slovenska GEN-I-a imaju na tržištu.
Ministru vjerojatno supruga placa racune HEP-a. On tako i onako nema pojma o cijenama HEP struje, a supruga u HT-u ima vecu placu od njega, siromaka Ministarskog.

To je još jedna vesela istina kad ministar kaže da su cijene od HEP-a niže od konkurencije. Znam da su komunisti majstori laganja i da takvi nisu zabilježeni u povijesti ali kud’ je otišao lagati o cijenama koje su lako provjerljive! Znamo da su Hrvati svašta progutali ali ipak nisu toliko g l u p i.

svako veslo sisu ima a čamac je ionako odavno pun [emo_smijeh]

free flow information

Vrdoljak laprda, a još više komentator koji ga naziva komunistom.

Iako Vrdoljak s komunistima nema nikakve veze.

A da bude još žalosnije, taj je komentator doveo komunističkoga generala na vlqst 1990. godine.

IO sam kupio od kineza,
i sad besplatno dobivam od sunca[emo_smijeh]

zasad sitno i to za rasvjetu u kući, sunca ima dosta i pokriva mi rasvjetu (zasad)

za zimu bi valjalo pojačat sistem, ali o tom, potom…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

“Vrdoljak: Očekujem da HEP maksimalno snizi cijene

a malo niže:

“Vrdoljak kaže da HEP već sada ima niže cijene nego što su cijene koje njemački RWE i slovenska GEN-I-a imaju na tržištu.”

ako HEP već ima najniže cijene, zašto bi ih onda snižavao?!? čudna neka logika i čudne izjave ministra!

New Report

Close