Krenite u lov na novi Chevrolet Spark!

Naslovnica Forum Komentari članaka Krenite u lov na novi Chevrolet Spark!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako je slobodno primijetiti , jako sam nezadovoljan što ne dozvoljavate da nas iz jedne obitelji više sudjeluje u igri nego samo jedan član .
Mislim da to nije pošteno i da je svaka osoba u obitelji samostalna i da ima pravo provjeriti koliko ima sreće u životu .
Uz pozdrav zahvalan na čitanju .

Željko

pozdrav,
kada riješim sve zagonetke nemogu unijeti podatke, odnosno prebaci me na zadnju stranicu upitnika gdje je potreban unos podataka no ne nudi mi mogućnost upsivanja ičega. Molim odgovor.

Igram igricu i molim Boga da ne dobijem nagradu, jer ko zna s kakvim me sve poreznim iznenađenjima i nametima čeka SLinić u zasjedi[emo_zloban]

Poštovani kbszeljko,

članovi jedne obitelji mogu sudjelovati na način da upišu svoje točne osobne podatke. U jednom pak dnevnom ciklusu nisu dozvoljene dvije prijave osoba koje imaju isto ime i prezime, adresu te e-mail.

Srdačan pozdrav!
Poslovni.hr

Tomislav Hrastovčak - web redakcija

Pozdrav,
ni ja ne mogu unijeti podatke. Daje samo prazninu. Hvala!

eto ja sam dobila otkaz jer se promjenila politika ..dosla druga vlast na polozaj u pz i eto šut karta… zato se nadam da cu biti izvucena pa makar auto dobiti 🙂

i meni bi dobro došo auto,nemam ga a imam djete od 10mjeseci,i isto mi je potreban,držim fige sam sebi

Jeste li izvukli dobitnika??? Nestrpljivi smo

New Report

Close